Paylaş Paylaş

Huawei Watch Fit Elegant İncelemesi

Huawei'nin bileklik rahatlığında ama saat özelliklerine sahip Watch Fit Elegant modelini inceliyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ronnie Kray @ronnie-kray

  @umtk un incelemesi lazımdı bence ya..

 • Erhan M. @erhanm

  Güzel ve samimi inceleme.

  Apple Watch pil sorununu çözse ve fiyatı kazık olmasa diğer havlular havlu atacak da işte...

 • Mr. Paramedik @mr-paramedik

  Bunun yerine Watch GT2e de düşünülebilir. Hem de daha ucuz, fiyatı 800 lira bandında. Bu ürüne ek olarak hafızasına şarkı yükleyip Bluetooth kulaklık bağlama, barometrik basınç ölçer ve altimetre gibi daha fazla özelliği mevcut. Hem saat görünümünde hem de pili 14 güne kadar gidiyor. Her açıdan avantajlı.

 • umitt @umitt

  spor saatlerinin hepsinde benzer özellikler var mesele ölçümlerinin ne kadar doğru olduğunda. bir spor saatini incelerken nabız ölçümünün doğruluğun test edilememesi incelemeyi baştan sakatlıyor.

  • Murat Gamsız @gamsizm

   Doğruluğunu ölçmek diye bir şey yok zaten. Bunun için yanılma payının en düşük olduğu bir cihaz ile aynı anda test edilmeli. Bu cihazlar tıbbı cihazlar. Saatler ise tıbbi değil o yüzden zaten en baştan asla bu şekilde değerlendirilmemesi gerekiyor. Fikir veriyor sadece.

  • umitt @umitt

   @gamsizm bir referans kabul edebileceğiniz güvenilir bir cihazınız olursa mesela polar h10, apple watch 6 gayette ölçebilirsiniz https://www.youtube.com/watch?v=3OQ3jzVSkeM . polar h10 de tam güvenilir değil derseniz de fikir vermesi açısında çok güvenilir bir araç. hadi imkansızlar var diyelim adımsayarı adım atarak, gps'i bir parkurda tur atarak test etmek zor olmamalı.

  • Murat Gamsız @gamsizm

   @umitt Konumuz nasıl test edileceği değil. Güvenilir olması. Kıyaslanacak şeyin mutlaka tıbbi sertifikası olmalı. Tıbbi dememin sebebi hata paylarının düşük olması. Ben poların salondaki cihazları ile test ediyorum biraz daha profesyonel oldukları için. Ama salon kapalıyken erişimim yoktu doğal olarak. Adım sayarı yürürken test ediyoruz iki saat takarak ama mutlaka farklı çıkıyor hangisi doğru bilemeyiz. Yakın çıkıyorlarsa kabul. GPS daha kolay bağlandı bağlanamadı derdi var onun sadece. Bu cihazlarda sorun yaşamadım. Açık alanda zaten pek de sorun çıkmasını beklemiyorum.

 • arvelo @arvelo

  Ticwatch e2 yi satıp mi band 6 ile bilekliğe döneyim bilekte devamlı takılı dursun dedim, huawei band 6 daha hoşuma gitti şimdi de watch fit i gördüm. Çok kararsız bıraktı huawei band 6 ve watch fit beni. Watch fit uykuda/devamlı takmak için biraz büyük gibi sanırım.