Paylaş Paylaş

Tapo Akıllı Ev Cihazları Toplu Testi

Tapo'nun akıllı cihazlarını, akıllı prizden kameraya toplayıp çalıştırdık. Hem birbirlerine bağlıyken hem de tek başlarına nasıl çalıştıklarını ve detay özelliklerini Levent Pekcan anlatıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Fullmoon @dolunay

  Hub'ın neden kullanıldığı iyi anlatılmış, üzerinde çok düşünmediğim bir konuydu.

  Levent abiden beklediğim ancak eksik olan şu olmuş: Akıllı prizlerin boyut küçülmesine değindi, çok doğru, bende Kasa hs100 de var o dev, tapo p100 küçük ama yine de çok yer kaplıyor, şimdi boyu çok daha pratik kullanıma uygun olmuş AMA nasıl yapmışlar? Diğer akıllı prizler de taş devrinden kalma değiller sonuçta, onlar neden o kadar büyük? Şimdi nasıl küçültmüşler? Bu küçültme sonucu bir takım tavizler verilmiş mi? Dezavantaj gelmiş mi? Bu soruların cevabını bulamadım.

 • Issız_adam @systemnet

  abi bide satılsaydı fiyatına baksaydık iyidi satışı yok ülkede.

 • Serhan Sukuroglu @serhan-sukuroglu_1

  Teknoseyirden beklediğim setuplar bunlar :=)

  https://www.tiktok.com/@seranyayinda/video/6970192073521728770?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7081676727526082049

  Turn on game mod diyince
  Pc overclock oluyor. Fanlar sessizden biraz hızlı moda geçiyor. Hue ler oyuna göre senkron oluyor. ROUTER game moda geçiyor. Gereksiz windows arka planlar kapanıyor ve Güç yönetimi yüksek moda geçiyor. Ses kartı mikrofon oyunda kullandığım cihazlara geçiyor.

  Kablosuz akıllı button basınca pc açılacak. Bir daha basınca kapatacak. Basılı tutunca lock maduna alacak. Ben yaptım da videosunu paylaşabileceğim bir yere yüklememişim.

  Teknoseyirden bunları bekliyorum :=))) Akıllı priz ile veya röle ile kombiyi akıllı hale getirebilirsiniz. Termometre ile

  Uzaktan apartmanın dış kapısını açmak. Apartmanın dış kapısı çaldığında bildirimi telefona sesli asistana vs gelmesi ama bunlar vakit istiyor. Çekimdeyken apartmanın zili kapı zilini sessize alma gibi şeyler yapılabilir zil çaldığında ışık yanar böylelikle kayıt bozulmaz. Kapı zili akıllı hale getirebiliyoruz da apartmanı getirmek çok zahmetli.

  Teknoseyirin bunları denemesi benim hoşuma giderdi. Benim fikrim bunlar...
  Teknoseyrin böyle vakti olduğunu hiç sanmıyorum.