Bende bunları birde dishonored u aldım şimdilik. Daha istek listemde 30 oyun var ancak bu sezonu birkaç tane daha alıp kapatacağım 🙂 . #steamindirimleri #steam

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Uğur Yurtsever @ugury

  Çok güzel seçimler. İyi oyunlar.

 • furkan1zek @furkan3ze3

  Bende aynı fikirdeyim.Zaten indirim oran olarak benim biraz beklentimin altında kaldı. Birçok oyun en düşük fiyatlarının baya üzerindeydi. Eskisi gibi indirimlerin gün gün değil de bir anda tamamının belirlenmesi hariç olumlu bir şey yok aslında :).

 • Executioner @executioner

  Dishonored'u almıştım , yeni bitirdim, şu an brigrmore witches dlc'sine başlıyacağım. Oynarken kesinlikle hard seçip, gizli gtimeye odaklanın. Hard bile olsa milleti öldürerek gitmek çok kolay. Gizli gitmek biraz daha zorluyor ve zevkli. ve hep bahsedilen iyi sona gizlilik odaklı oyunla ulaşabiliyorsunuz. Oyun şeklinizden bağımsız olarak iyi son, kötü son olayına pek takılmayın. Oyunun 3 sonu var bir tanesiyle bitirdikten sonra diğerlerini youtube'dan izlersiniz.

  • furkan1zek @furkan3ze3

   DLC leri bende almak istiyordum özellikle brigmore witches ve knife of dunwall çok güzelmiş. Ancak her birinin oyundan pahalı olması yüzünden açıkçası almadım. DLC leri almak yerine farklı oyunlar aldım. Keşke DLC ler her oyunda paket halinde uygun fiyatlara satılsa ancak oyun %75 e girerken DLC %50 ye giriyor derken avantajlı olmuyor.

 • Executioner @executioner

  İlginizi çeken bir oyun varsa ve oynamaya niyetliyseniz nasılsa düşer diyip beklerken steam'in dolar kuru+ yüzde 18 kdv ayarlamasıyla terste kalma ihtimali var. Bunu da hesaba katın derim.