Sevgili Teknoseyir can ciğerlerim. Lütfen günlük daha fazla video çekin, inanın iş yaparken açıyorum sizi, bir kenera koyuyorum, bir yandan işimi yapıyorum, bir yandan sizi dinliyorum, özellikle kahve, çay içerken acayip iyi sarıyorsunuz. Keşke günlük en az 1 video çekseniz. Konusu ne olursa olsun. Media Kraft video izleyeceğimize sizleri izleyeylim. Bu çağrıma lütfen cevap verip, potansiyelinizi keşfedin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • isa koç @isakoc

    yani şuana kadar takip ettiğim tekno sitelerinde gerçekten hem bilgi kapasitesi, hem de seviye olarak 1. sırada teknoseyir, 2. sırada technopat olmak üzere piyasada başka kimseyi göremedim. Hem shiftdelete.net, hem küfürlerle, argoya iş yapmaya çalışan webtekno, cinsellikle puan kazanmaya çalışan hardware plus, arkasında büyük bir firma desteği olan donanımhaber vs. tümü bu ikilinin yanına yaklaşamıyor bile. Eğer bu siteler çok iyi paralar kazanıyorlarsa Teknoseyir bu kalitesiyle bence tüm çalışanlarını fazlasıyla memnun edecek kazanca ulaşacaklardır diye düşünüyorum. Sadece bir kaç ay dişlerini sıkacaklar maalesef.

  • akif @pauselife

    "Hepsinin kendi işleri var" #GETEK15 sunumundan sonra özellikle Hamdi abi için başka bir yerde çalışıyor mu diye sormuştum. Murat abi de hayır hepimiz TS için çalışıyoruz dediğini hatırlıyorum.
    Burada gelir yetersizliği yüzünden bir video çekilmeden önce "ne kadara mâl olacak ne getirecek" düşüncesi ağır basıyor ve bunda düşünmekte haklılar. Ama biz her şey çekilsin istiyoruz, çünkü biz sadece izliyoruz. Bence bize düşen videoları paylaşabildiğimiz kadar .ok paylaşmak.