Sevgili Teknoseyir can ciğerlerim. Lütfen günlük daha fazla video çekin, inanın iş yaparken açıyorum sizi, bir kenera koyuyorum, bir yandan işimi yapıyorum, bir yandan sizi dinliyorum, özellikle kahve, çay içerken acayip iyi sarıyorsunuz. Keşke günlük en az 1 video çekseniz. Konusu ne olursa olsun. Media Kraft video izleyeceğimize sizleri izleyeylim. Bu çağrıma lütfen cevap verip, potansiyelinizi keşfedin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • isa koç @isakoc

    yani şuana kadar takip ettiğim tekno sitelerinde gerçekten hem bilgi kapasitesi, hem de seviye olarak 1. sırada teknoseyir, 2. sırada technopat olmak üzere piyasada başka kimseyi göremedim. Hem shiftdelete.net, hem küfürlerle, argoya iş yapmaya çalışan webtekno, cinsellikle puan kazanmaya çalışan hardware plus, arkasında büyük bir firma desteği olan donanımhaber vs. tümü bu ikilinin yanına yaklaşamıyor bile. Eğer bu siteler çok iyi paralar kazanıyorlarsa Teknoseyir bu kalitesiyle bence tüm çalışanlarını fazlasıyla memnun edecek kazanca ulaşacaklardır diye düşünüyorum. Sadece bir kaç ay dişlerini sıkacaklar maalesef.

  • akif @pauselife

    "Hepsinin kendi işleri var" #GETEK15 sunumundan sonra özellikle Hamdi abi için başka bir yerde çalışıyor mu diye sormuştum. Murat abi de hayır hepimiz TS için çalışıyoruz dediğini hatırlıyorum.
    Burada gelir yetersizliği yüzünden bir video çekilmeden önce "ne kadara mâl olacak ne getirecek" düşüncesi ağır basıyor ve bunda düşünmekte haklılar. Ama biz her şey çekilsin istiyoruz, çünkü biz sadece izliyoruz. Bence bize düşen videoları paylaşabildiğimiz kadar .ok paylaşmak.

@gamsizm Murat abi bir konuda yardımına ihtiyacım var. ben note 5 ile hem iç mekanda hem de dış mekan da motosiklet tanıtım videoları çekeceğim. iyi bir ses kalitesi ve senkronizasyon sorunu olmadan, dış ve iç mekan gürültüsü olmadan (rüzgar, çevre gürültüsü, ağız şapırdatması, burun çekme, nefes alma sesleri vs.) beni idare edecek bir kayıt yapmam lazım. Daha önce hiç yapmadım. bunun için bir yaka mikrofonu almam yeterli mi? yeterli ise bir yer önerirmisiniz çünkü sitelere baktığımda çok çarpık fiyat tabloları var. mesela https://fotografium.com/urun/rode-smartlav-mikrofon burada 275 TL http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/ahuja-mini-kablosuz-wireless-yaka-mikrofonu-198102318 burada 100 TL başka yerlerde çok daha fazla. note 5'i bi tripoda bağlayacağım. ve üzerime bu ses aletini takıp video çekeceğim İnşallah. Yani daha önceden hiç yapmadım ama yapmam gerekiyor. Seni de sürekli izliyorum ve bu işte renk ayarlaması, ışık ayarlaması ve ses kalitesi olarak en iyi senin bu işi bildiğini görüyorum. O yüzden hem bana bir fikir verim yada piyasanın gerekliliği olarak youtuberlar vs. yaygınlaştığı için bu konuda hakkında bir konu yayınlayın genel olarak bir bilgilenelim. Şimdiden çok teşekkürler. Hayırlı seneler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tozlu raflar için 90lardan kalma bir ISA slotlu radyo kartım var, onu nereye gönderebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap