Mager Işıklı Vidalama Şarjlı Matkap 20 V + Çift Akülü Li-On Batarya 3 Ah + Çanta 27 Parça Set Hediyeli
şimcik şöyle bir şey almıştım. vidalama uçları somun uçları delme uçları hepsi tam takım çantasıyla çift bataryasıyla 400liraydı (Aslında 399 🤡). paylaşmadan önce gelsin bir deneyeyim dedim cihaz geldiği gibi fiyatı artmış maalesef. paylaşamadım.

cihaz sadece vidalama değil. yani bu bildiğimiz darbesiz matkap. 2 hız kademesi ve tork ayarı var.
şimdi sıkı durun cihazın tam tamına 32v bataryası var. bu fiyata gerçekten 32v matkap bulamazsınız. beton felan delmek isterseniz çok işinize yarayacak bir alet olmuş.
tabi ki böyle bir şey yok. 12v batarya ve şarj aletiyle geliyor. aslında elimde hali hazırda şarjlı matkabım vardı ancak bunun pilleri öldüğünde kablolu hale getirip benim güç istasyonlarımda kullabilirim mantığı ile aldım. tabi fiyatının uygun olmasının da etkisi büyük. kaçırmak istemedim.
Cihazı genel olarak beğendim. daha doğrusu fiyatına göre gayet iyi hatta baya iyi diyebilirim. cihaz yavaş hızlı tetik hassasiyeti güzel. ayrıca tetiği bıraktığında fren yapıyor yani hiç bir şeyi eksik değil. Led aydınlatması da var Uzun vadede kullanımı ne olur orasından emin değilim.Ek olarak bu tür etiket fason çakma ürünlerin de bazı katagorilerde iş gördüğünü illede pahalı cihazlara yatırım yapmak zorunda olmadığımızı da göstermiş oldum. Bir ev kullanıcısı için gayet yeterli hatta fazla bir cihaz olmuş.

Neyse, parayı bulan komunist vicdanıma bir kaç gün tatil verip aldığım bu ürünü sizlere "zamanında alamadıqq" dedirttiğim için üzgünüm. ancak ürünün bir daha indirime girmesi söz konusu olursa diye linki de paylaşayım

https://www.hepsiburada.com/mager-isikli-vidalama-sarjli-matkap-20-v-cift-akulu-li-on-batarya-3-ah-canta-27-parca-set-hediyeli-p-HBV00000QFZD2?magaza=Sovnak

BeğenFavori PaylaşYorum yap