Sosyal ağ, akış vs bunların hepsi deneme aşamasındaki uygulamalar. Uygulamadan bilmek mümkün değil. Tüm akış denendi bir sonuç elde edildi. Şimdi sistem aslına dönecek ve bir sonuç daha elde edilecek. Elbette olumsuz sonuçlanacak bir şeyde ısrar edilmez. Sosyal hiç olmadı deyip başka bir çözüm de düşünebiliriz. Ancak önce denemek şart. O yüzden bence takipleşmeye hız verip yeni halini görün. Sonuca göre yine beraber bakacağız duruma.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Cihan Ç. @cculha

  Tüm ekibe sabır diliyorum. İyi çalışmalar. Emekleriniz için teşekkürler.

 • Murat @mrt1986

  @gamsizm neden yaptık oldu yerine bu konuda basit bir anket yapmıyorsunuz?

 • Murat Gamsız @gamsizm

  Evet akışta birçok şey kaçıp gidiyor. Kendi takipçilerinizi takip etmek daha az şey kaçırmak demek. Hırs yaparsanız önünüze gelen herkesi eklersiniz. Kendi akışınız genel akış olur 🙂

 • Fırat Duran @firat_duran

  Getirileri zaten belli...
  - Kaliteli paylaşım ve incelemeler...
  - Gereksiz durum paylaşımı yapan kişileri görmemek. (Bir ara meşhurdu adamın biri birşey soruyo cevap veriyorsun. 10dk sonra siliyo yine aynı soruyu soruyor. defalarca yapıldı bu)
  - Kaliteli bulduğunuz durumları paylaşarak takipçilerinize hem bilgi önermiş oluyorsunuz hemde bu kişiyi takip edin demiş oluyorsunuz.
  - İlk günler herkes akın edecektir takip edeyim diye fakat sonraları takipçim olsun diye kaliteli paylaşımlar yapılacak.

  Birde Soru-Cevap kısmı gelirse bence akış kısmı çok daha iyi olacak.
  http://teknoseyir.com/durum/168387

 • Burak Çelik @brk344835

  @gamsizm peki abi bu sistemde soru cevap gibi bi kisim olabilirmi kullanisli olacaktir

 • Batuhan Bengü @benx

  sizin yaptıklarınız doğrultusunda bizim istediklerimiz önemli değil mi? teknoseyir kullanıcısını dinleyin az!

 • Arda Akoluk @ardaakoluk99

  Cok dogru bir hamle tebrik ediyorum.Zaten baslangic amaci buydu,tum akis kimi takip edelim diye geldi,kimleri engelleyecegimizi kimleri takip edecegimizi gorduk.Ergenler hemen kendini belli etti zaten,onlar engellendi.Kaliteli paylasim yapanlari takip ediyoruz,onlar da kendini belli etti zaten.Ee tum akis gidebilir artik.

  Burda amac istedigin adami takip etmeye tesvik,yeni gelen biri spamlara baslamadan once herkesin kendini takip ettigine emin olmasi gerecek,boylelikle spam orani sifira inecek.Biz de gereksiz kisilerden kurtulacagiz.

  Dogru bir hamle,tum akis giderse ben de giderim diyen arkadaslarin amaci farkli belliki.Onlar kaliteli paylasim degil sohbet,cincli cadili hikayeler,kari kiz muhabbeti felan ariyor.

 • xpow3r @xpow3r

  aynen böyle yapın oyuncak edin, ondan sonra takipci edinmek için uğraşın durun, kimse sizden amerikayı yeniden keşfetmenizi beklemiyor ki. Artı üyelik alan akışa yazar, yorum yazmak isteyenleri kayıt sırasında bir defa cep telefonu aktivasyon yaparsınız bu kadar. Ama daha kolayı var kapa gitsiz, eleştirdiğimiz youtube olaylarına benzedi bu durum. Olmadı öyle olsun oda olmazda böyle yapalım takipci kaybedersiniz.

 • OBA @oba

  Murat bey başka bir mesajada yazmmıştım burayada yazayım, ben şahsen kimseyi ne engelledim nede takibe aldım bugüne kadar zira kimden ne gelebileceğini bilmiyorum. Az önce altının kargoyla gönderilmesinin yasak olduğunu öğrendim mesela ve hoşuma gitti bu bilgi. Geçengünde pepsinin bir kampanyasını burada görmüştüm. Yani hangi üyeden nasıl faydalı bir bilgi gelecek bilemiyorum o yüzden şöyle bi ralternatif olsa. Genel akışa ilaveten sadece takip edilenlerin gösterildiği bir liste olsa ayrı bir seçenek olarak daha iyi olmaz mı? İsteyen yüm akışı görsün isteyen sadece takip ettiklerini... İnsanlara seçenek sunulması taraftarıyım...

  • OBA @oba

   Burada paylaş butonu yok ama 🙂

  • Murat Gamsız @gamsizm

   Faydalı içerikler için başka bir planımız var. Şu an genel akışta gördüğünüz o faydalı bilgiyi bilgisayar başında olmasanız belki de hiç göremeyecektiniz.

  • OBA @oba

   Murat bey, dediğiniz doğru bilgisayar başında olmasam görmezdim ama işte hepsini tek tek görmesem bile denk geliyor yinede. Ayrıca soru soranlarda oluyor insanlar onlarada yardımcı olabiliryor bu şekilde. Akış sayesinde insanlar burada daha fazla vakit geçiriyorki bu ticari olarak sizin faydanıza. Reklam verenler bunu göz önüne alacaktır ancak siz akışı kapayarak insanların daha kısa sitede durmasına sebep olacaksınız. Ayrıca yakın zamanda Plus üyelik içinde insanları ikna etmeniz gerekecek. Eğerki bu kadar insanın talebini göz ardı ederseniz yine pazarlama açısından olumsuz olacaktır.