#Huawei yine reklam yaptırmış. 😀 5 bin lira veriyorsun APK indiriyorsun. Komedi. Ya tamam APK indirmek benim için sorun değil ama gizli reklam yaptırmak yerine fiyatı ucuz yap bari Huawei? 3 bin liraya sat şu telefonu benim ve diğer Teknoseyirciler gibi teknolojiden anlayanlar kapış kapış alır.

https://www.youtube.com/watch?v=5zANMm57rKY

Huawei nova Y70 ile Google Servislerini Kullandık

HUAWEI'nin yeni akıllı telefonu nova Y70, giriş seviye cihazlar arasında yeni bir seçenek. Peki yeni akıllı telefon özellikleri ve fiyatı ile neler sunuyor?H...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Deniz Karaduman @deniz-karaduman

    kim sanal makina kurup , apk kurmakla vs uğraşır Allah aşkına ya.

  • Orcun @orcun

    Hepsini geçtim. Telefon facia zaten ona da okeyiz ama arkadaş zaten google'ın yok, ya bari 2018 model işlemciyi koyma yahu ? bu nedir ya böyle hayvan gibi kar marjı edip edip tüketicinin anasını avradını sevmek ? azcık seviver zaten batıyorsun yok olup gideceksin bari az az kendinden taviz veriversen ne olacak ya ? kirin 710 var ya alette çıktığı dönemde de orta segment için duyurulmuş cpu idi zaten, ki o dönemde de aslında orta segment bile değildi. Herifler utanmadan arlanmadan bunu 2022 yılında telefonlarına koyup satıyorlar.

    6.75 inç ekran var çözünürlük 720p'den hallice ve paneli ips panel. Bellek 4 gb hafıza okey 128 denmişte teknolojisi kaç ? kanı hızında saniyede 100 mb falan yazıyorsa o hafıza çöp zaten kanser olursunuz. Wifi'ı dahili olarak n destekliyor en fazla ya ac dual band yok bile o kadar kötü. Bunu herifler zerre utanmadan hızlı şarjlı diye satıyor ve 22 watt, o 6000 mahlık pili kaç saatte dolduruyor peki ? kamerasının ne olduğu da belli değil 48 mp diyor ama onu da bir 5 sene önceki sensörlerle kıyaslayın derim.

    Allah rızası için annenize babanıza kardeşinize işte akrabanıza eşe dosta dahi bu telefonu aldırmamaya çalışın. Çok az daha ekleyin realme 8 diye bir telefon var, bundan bellek olarak iyi ekran olarak ÇOK daha İYİ, amoled ve 1080p ekrana sahip, ekrandan parmak izine sahip, 5000 mah pili var ve 30 watt şarj destekliyor. İşlemcisi bunun 2 katı gücünde resmen ya 120 130 bin puan almış kirin 710, rezillik değilde nedir ? realme 8 350 360 bin cvarı alıyor okey tamam antutuya bakmayalım ama ya arada böyle bir fark olur mu ? rezillik yapmayın etmeyin. 200 300 400 liradan kaçıp şu telefonu lütfen almayın.