Merhaba
Bu sefer bizim desteğe ihtiyacımız var. Google ads ile ilgili problemimiz var ve TS ailesi içinde profesyonel olarak bize danışmanlık verebilecek kimse var mı? Ads de reklamlarımız yayınlanmıyor ve herhangi bir kural ihlalimiz yok .

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ali @norego

  @bilendenaldestek eskiden dorğudan Google Türkiye destek ve danışmanlık veriyordu adwords paneli üzerinden ve telefonla. Şuan o seçenek yok mu?

  • bilendenal.com @bilendenaldestek

   Pandemi nedeni ile o desteği bitirmişler . Telefon hattı yanıt vermiyor, siz mesaj bırakırsanız da 1-2 ayda telefon ile geri dönüyorlar. Mail ile dönerlerse de standart metinler ile dönüyorlar. Çözüm üretecek bir bilgi gelmiyor. Kendi yardım metinlerindeki hataların tümünü elimine ettik ama sonuç yok. 1 profesyonel ( sertifikalı ) ile görüştük, anlaştık ve inceledi, yaptıkları ile bir şey fark etmedi. Çok ufak bir problem var, o kesin ama biz göremiyoruz. Bu arada reklamlarımızı 1 yıldır kendimiz yapıyorduk .

  • Ali @norego

   @bilendenaldestek Sabır ve kolaylıklar diliyorum. Ben de 6 aydır Apple, Google, Twitter ve Meta ile bir çok sorun yaşadım. Hem uygulama yayınlama hem reklam verme kısmında. 2 "uzman" arkadaştan destek aldım ama standart ve hepimizin bildiği şeylerden öteye geçemiyorlar. Yerli, yabancı kaynaklarda arata arata kendimiz çözdük şimdiye kadar.

   Bu büyük tekellerde destek tarafı maalesef çok zayıf ve çözüm üretmiyorlar. Profesyonel adı altındaki arkadaşlar da(en azından benim gördüğüm) standart işlemler dışında bu tarz spesifik sorunlarda ne yapacaklarını bilmiyorlar yada yeterince tecrübeleri olmuyor.

   Bütçeniz dahilinde ise nispeten büyük bir kaç ajans ile görüşüp sorunun çözülmesi durumunda ödeme yapacağınız bir anlaşma istemek en mantıklısı sanırım bu durumda.

  • bilendenal.com @bilendenaldestek

   @norego Biz halen üzerinde çalışıyoruz. Sanırım bizde sizin yaptığınız gibi kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz . İşi bildiğini söyleyenler bile bizim kadar ads konusunda bilgi taramamışlar. Çözüm üretebilirsek buradan paylaşırız .
   Reklam vermek için biz çabalıyoruz . En ufak destek yok .

  • Ali @norego

   @bilendenaldestek siz bir aksiyon almadan reklamlar durdurulduysa belki son dönemde Rus'ya ambargosudan kaynaklı politika değişikliklerine onay vermemiş olabilirsiniz. Ads tarafında şuan işim yok ama Playstore tarafında bir kaç defa ek sözleşme yolladılar onay için. Maillerde Ads'den gelen geçmiş mailleri tararsanız belki benzer bir onay maili olabilir

  • bilendenal.com @bilendenaldestek

   @norego Bunu hiç düşünmemiştik . Baştan itibaren tarıyoruz .