Arkadaşlar merhabalar, teknoseyiri uzun zamandır takip edenlerdenim, ancak şuana kadar kayıt olmamıştım. Burada ki arkadaşların çoğunluğu internetten sık alışveriş yapanlardan. Forumunda ismi tekno olduğundan ötürü teknolojiyle ilgili sizlere bir sorum var. Yakın zamanda çok ciddi yatırım yapmış olduğum bir web sitesi mevcut. Sitenin maliyeti ortalama 50 bin TL ve aylık sadece ads reklamları için 20 bin düşünüyorum, lakin siz kullanacılar olarak sitemi gördüğünüz de, bu site sizlere güven veriyor mu? Sitemi inceleyip, sitemin eksiklerini benimle paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim. Ek olarak bu sitede ileriki zamanlarda teknoloji ürünleri satışını gerçekleştireceğim, Türkiye'de en uygun fiyat olarak. Site: https://bizdemevcut.com.tr/ inceleyip geri dönüş yapmanızı sabırsızlıkla bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • berrram @berrram

  Şu kısımda bir şeyi anlamadım, (Bu arada yazım hataları için tekrardan bir kontrol şart.)

  "Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmız da kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir."

  Şimdi ben bir ürün sipariş etmişsem ve stokta yoksa siparişi iptal edemiyor muyum ? Beklemem mi gerekecek ?

  Sonrasında "Satış Sözleşmesi" ni okuduğumda "Alici, sözlesme konusu ürürünün kendisine veya gösterdigi adresteki kisi/kurulusa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkina sahiptir. "

  Bunun en azından 14 gün olması gerekmiyor mu ?

  • mustafayakut0 @mustafayakut0

   Detaylı bilgi için teşekkür ederiz. Verdiğiniz sipariş stok dışı ise saniyeler içinde iptal edebilirsiniz. 7 iş gününe gelince sanırım orada bir hata olmuş. Uyarınız için çok teşekkür ederim. Orayı 14 iş günü olarak güncelleyeceğim. Başka bir sorun mevcut mu?

  • berrram @berrram

   @mustafayakut0 Açıkcası benim bir şekilde bir ürün ararken yolum bu siteye düşse alır mıyım emin değilim. Anasayfaya giriyorum ama bu sitede ne satılıyor emin olamıyorum. İlk girdiğimde herhalde görsel baskı hediyelik eşya sitesi zannettim. Sonrasında baktım devasa bir "Süper Market" görseli bu sefer de dedim herhalde gıda satılıyor. O kısımda da ürün yelpazesi biraz az. Sonrasında ne göreyim "Samsung Tv Akıllı Kumanda Fiyatları ve Modelleri" yazıyor. Bunlar tabi zamanla oturacak şeyler ancak bu kadar para yatırdığınız, yatıracağınız bir site de temel biraz daha sağlam olmalı ki sonrasında karışmasın her şey. Sanıyorum ki burası da sizin " https://www.n11.com/magaza/baskisepeti " tavsiyem her yerde aynı ismi kullanmanız. Alışveriş yapacağım yerin diğer platformlarda da satışı var mı diye bakarım. Gerçi ben biraz fazla detaycıyım çevrimiçi alışverişlerde sonrasında uğraşmayayım diye. Bu site de mi sizin ? " https://www.baskisepetin.com/ " Şimdi gördüm sayfanın içinde bağlantı vermişsiniz.

  • mustafayakut0 @mustafayakut0

   @berrram Gerçekten detaylı araştırmanız İçin çok teşekkür ederim. N11 ve benzer yerlerde satışlarımızı kapatacağız. Sadece ve sadece bizdemevcut üzerinden satışa devam edeceğiz. Ek olarak baskisepeti ve n11 bize ait olduğunu nasıl buldunuz ? Bir diğeri sitede sadece hediye var algısını nasıl yok edebiliriz ? Amacımız sitede iğneden ipliğe herşeyi ekleyeceğiz.

  • berrram @berrram

   @mustafayakut0 Google üzerinde sitenizi arattığımda sitenizin bilgileri kısmında çıkan numarayı "0539 447 32 05" yine Google'da arattım. n11 sayfası direkt çıktı zaten. Oradan tekrar işletme adına baktığımda "BaskıSepetin" yazıyordu. Tekrar onu arattım bu sefer de baskisepetin.com çıktı. Biyometrik fotoğraftaki de sizsiniz herhalde, buradaki fotoğrafa benziyor 😀 https://tr.foursquare.com/user/136659233

   Sitenize ilk girdiğimde üst menüdeki her şey hediyelik ürün sitesi çağrışımı yaptırdı bana.
   Kişiye Özel Hediyeler - Fotoğraf Baskı - Kime Hediye - Hediye

   Sayfada biraz aşağıya indiğimde de 12 kutunun 8 tanesinde hediyelik ürün var.

   Büyük ihtimalle eskiden satışlarınız bu ürünler üzerine olduğu için farkında olmadan buraya ağırlık vermiş olabilirsiniz. Ürün çeşitliliğiniz arttıkça bu durum azalır tabi.

  • mustafayakut0 @mustafayakut0

   @berrram Gerçekten tebrik ederim. Kaç yıl önce ki o profili nasıl buldunuz, ben bile bulamazdım 🙂 Gerçekten bu forumda ki arkadaşlar teknolojiden anlamayı bırakın, teknolojiye yeni boyut kazandırmışlar.

 • Mr.Tekin @tekin224

  Bence iyi duruyor ama site tasarımı ne kadar iyi olursa olsun adını ilk defa duyduğum siteden genelde alışveriş yapmam. Bu algıyı reklam ve müşteri memnuniyeti ile kıracaksın. Alışverişe açıldıysa deneme amaçlı müsait bir günde fotoğraf baskı siparişi verebilirim.

 • PhoeniXim @phoenixim

  Mobil arayüz üzerinde çalışılması lazım