Haksız mıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Tunahan Avsallı @awsalli

  Firmayı çözemedim gitti. Turknet firmasından hizmet alıyorsun, ödemelerini oraya yapıyorsun. En ufak bir sorun olduğunda, Turktelekom üzerine yıkıp geçiyorlar. Sıkıştırdığında, Turktelekom bizi engelliyor gibi laflar ediyorlar.

  • reducto @protego

   Saha ekipleri yok adamakıllı. Saha ekiplerine para harcamadıkları için bir sorun olduğunda hemen türk telekoma sallıyorlar işi. Superonline'ın da TT altyapısını kullandığı yerler var, hiç böyle her sorunda TT'ye attıklarını görmedim. Saha ekibi ve mh olmak zorunda her firmanın. Olmadığı zaman da ucuz etin yahnisi oluyor işte

 • io.dll @iodll

  1.5 yıldır Türknet'teyim. Bir iki sorun dışında hiçbir şey yaşamadım. Memnunum ama çevremde kimseye önermiyorum. Sebeplerinden biri de bu. Ne yaptıkları belli değil. Türk Telekom saha ekiplerine arızaları iletmek için kurulmuş bir firma sanki. İnsanlar Türk Telekom ile uğraşmak isteseydi uğraşırdı zaten, size niye gelsin?

 • Umut @umut

  Uzun süre sorun çıkmıyor fakat sorun oluncada uğraştırıyorlar.
  Normal olan hızım birden düşüyor ama geri düzelmesi için saha ekiplerine ihtiyaç duyuluyor.

 • Echo @echo

  Sorun bakır kablodaysa TT ye muhtaçsın. Türknet'in kablo, saha dolapları ve Dslam portlarına fiziksel müdahale edebileceğini sanmıyorum. Öyle bir sorumluluğu da hiçbir firma almaz TT de vermez. Yanlışım varsa düzeltin.

 • Umut @umut

  Hattımın hızı düşük, adamlar geldi üzerindeki yükten dolayı bişeyler bişeyler kopmuş, onu yaptık dedi düzeltildi.
  Sonra hız profilim 8m ye çıktı ama önceden 13m idi.
  Şimdi de zaten tam alamadığım hızımın eskisi gibi olması için uğraşıyorum

 • Umut @umut

  Son durumda hattınız 8 destekliyor demelerine rağmen şuan 12M ye çıkardılar ama inatla eskisi gibi 13M yi vermiyorlar.
  Ben şüphedeyim, ya hattım 16M yi bile destekliyorken sırf mali sabeplerden bana bu hızı vermiyorlar ve bana yalan söylüyorlar.