Müthiş bir final four maçıydı. Efes'i de Fenerbahçe'yi de kutlarım. Futbolu lağvedip varımızı yokumuzu basketbola koysak ya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hamdi @hamdi

  Avrupa'nın en iyi kadrolarından biri Fenerbahçe'de. Belki de en iyisi değer olarak. Bu seviyede bi kadro futbolda olsa zaten her sene Avrupa'da futbol finallerinde de oynarız.

 • Onur Eryilmaz @onurery

  Tüm parayı basketbola koysak bile NBA takımlarını geçemeyeceğimiz bir gerçek, bu bakımdan Avrupa'daki kulüpler basketbola yatırım yapsa bile ancak Ibrahiomic'i, Pirlo'yu vs. alan MLS ligi oluruz 😀

  • Aiberg @aiberg

   Olsun. Futboldan ne geri dönüş alıyoruz da o kadar para döküyoruz?

  • Onur Eryilmaz @onurery

   @aiberg Tamam da gerekliliği yok, hani kaç senedir Final-Four oynuyoruz zaten. Avrupa'daki Real Madrid, Barcelona, Panathinaikos, Olympiacos, CSKA vs. bunlar da varını yoğunu futbola yatırıyor, basketbol'a daha az bütçe ayırıyorlar. Çünkü Avrupa basketbolunda başarılı olmak için futbol kadar para harcaman gerekmiyor. Harcasan da dediğim gibi ancak NBA'den kariyerinin sonuna gelmiş adamları belki getirebilirsin, o da direk olarak anlamsız kaçıyor. Futbol'dan geri dönüş alamaman direk olarak yönetimsel sıkıntılar ve genel Türk futbol mantalitesi ile alakalı para ile değil, Real Madrid'in de hem basketbol takımı var hem futbol ama her ikisinden de müthiş bir geri dönüş alıyorlar.