Birkaç gündür siteye girmemiştim, neler olmuş neler!.. Ülkenin siyasi gündemi hareketlendiğinde olayların buraya taşmasını anlıyorum. Ancak günün sonunda TS bir teknoloji sitesi, farkındayız değil mi? Benim asıl üzüldüğüm nokta sitede istemediği, hoşuna gitmeyen her meselede "plus'ı iptal ederim haa" diye parmak sallayan arkadaşların olması. Kusura bakmayın ama bu tavrı bir hizmet satın aldığı zaman hizmeti sunan insanı da satın aldığını sanan insanların tavrına benzetiyorum. Bunu yapmak yerine burada çeşit çeşit insan olduğunu kabullensek ve bizim gibi olmayanlara asgari düzeyde saygı duymayı öğrensek sorun kalmayacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Yekta F. @electric

    Sitede kimse istediği olmadı diye parmak sallamadı. Siteye girmediğinizden olayları sonundan anlamaya çalıştığınız için öyle görmüş olabilirsiniz.

    Esas sorun ciddi manada kuralların adam akıllı işletilmesi, ceza kesilirken kantarın topuzunun kaçırılması ve saçma sapan şahıslara anlamsız kol kanat germe.

    • Gökhan Kabacaoğlu @gkabacaoglu

      Bazı içerikler silindiğinden olan bitene tam olarak hakim olamadığım doğrudur. Ancak dünden bugüne paylaşılmış pek çok şey okudum ve olan biten yine de bana parmak sallama gibi duruyor. İsteyen parmak da sallayabilir bu arada, bununla ilgili doğrudan bir derdim yok. Ancak pek çok kişi sitede şikayet ettiği ortamı kendisi yaratıyor veya bu ortamın yaratılmasına katkıda bulunuyor. Çuvaldızı başkasına batırmadan önce iğneyi kendimize batırmasını bilelim istiyorum.