Ryzen 2 leri tek incelemeyen yayın siz oldunuz tebrik ediyorum . sizi takip ediyorum yaptıklarınızı da takdir ediyorum ama doğru eleştiriyi de yapmak lazım .Nda tarihinden önce de ilk inceleme yapmadiniz bilgi vermediniz ( lp Almanyaya gitmesine rağmen) - nda tarihinden sonra da incelemeniz daha yayınlanmadı .Dün gelmesi gerektiği halde

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10
 • TwoCenk @twocenk

  Bildiğim kadarı ile LP ve Erdi Ryzen 2 incelemesi için yurt dışına gitti. Daha donanım haber tarafında da detaylı inceleme bulunmuyor. Yabancı basında büyük yayınlar dışında incelemeler pek iç açıcı değil. Hemen hepsi AMD'nin tanıtım kitapçığını okumuşlar. En detaylı yorumlamalardan birisi Level1Techs'te vardı. Hala yüksek frekanslı ram istediğini ve Samsung B-Die bulursanız iyi olacağını söylüyorlar.

 • Muhammet UÇAR @haypurtiryading

  Yabancı basında da incelemeler doğru değil diye koca koca adamlar birbirlerine mok atarken sizin dediğiniz komik. Anandtech'in Ryzen 2 olayı, Intel'in HPET mevzusu ve Spectre/Meltdown patchlerinin incelemeleri etkileme mevzusu ortalığı karıştırmış halde. Yapılan incelemelerin geçerlilikleri sorgulanıyor. Beklenip sonuçları doğru ve kararlı bir inceleme gelmesi iyidir.

 • supernova @supernova

  Ne kadar haklı da olsan , bu işi dün yapmaya başlayan insanlar değil. Kadro zaten yeterli değil. Yani ne yapılması gerektiğini biliyorlardır. Ayrıca abone arttırmak için bir hamle yapmıyorlar, doğal bir şekilde olsun istiyorlar büyük ihtimalle. Tarzları bu kısacası.

 • Ekrem @huseyinekrem

  Bir halt yok işlemcilerde, ghz'leri bir tık arttırılmış. Sözde 2nm gelişme var ama bir faydasını göremedim en azından ben.