Arkadaşlar iyi akşamlar. Tabletimde (LG Gpad V500) genelde canlı yayın izlerken şöyle şeyler oluyor . Bazı çözünürlüklerde olmazken bazılarında oluyor. Uygulama browser hepsini ayrı ayrı denedim ama bir şey değişmedi. Format gibi şeyler de denedim. Sebebi ne olabilir. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Önerilerinizi beklerim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Garantiye yollanan ürünün ücret alıcılı olarak geri yollanması yeni moda mı yoksa eskiden beri böyle mi. Önce ömür boyu garantili bir kalemi (scrikss marka) ücret alıcılı yolladılar şimdi de fotografiumdan aldığım a6000 de aynı durumla karşılaştım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • arandur @arandur

    Her iki durumu da yaşadım, genel uygulama kargonun ücretsiz gönderilmesi aslında.

  • Orcun @orcun

    Garanti süresi dahilindeyse ve garanti harici bir sorun yoksa yani firma hatalıysa hepsi ücretsiz. Ama garanti dahilinde olsa bile diyelim düşürdün kırdın vs. gönderirken kargo bedeli alıcıdan olabilir. Çünkü garanti dışı kalmıştır, veya garantisi bittiyse o durumda da oluyor.

  • TMCan @tmcan

    Garantisi devam ediyordu ve kullanıcıdan kaynaklanan sorunlar yoktu. Her zamanki gibi o ona, o da ona gidin diyor. İşin garip yanı direkt servise yollasaydım yollama ücretini de benden istiyorlardı.