steven paylaştı.

Twitterda baktım Asude Defne Özkana ulaşılamıyor hiçbir şekilde. Parayı yatırdı mı yatırmadı mı onu da bilmiyoruz. Tahmin ettiğim gibi oldu bence milleti dolandırdı pırr uçtu gitti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

SEO Nedir - Nasıl Yapılır? - 2019 Ayrıntılı Rehber #seo #akış

SEO Nedir ve Nasıl Yapılır? (15+ Soru ile SSS) - Seokaos™

Bu yazı 2019 yılı için "Search Engine Optimization" anlamına gelen SEO terimi hakkında önemli ipuçları içeriyor. Seo çalışması gerçekten nasıl yapılır?
BeğenFavori PaylaşYorum yap
steven paylaştı.

Matt Cutts Answer: En Yaygın SEO Hatası Nedir?

Matt Cutts, bize kullanıcıların en çok hata yaptığı SEO hatası hakkında uyarmak için karşımızda. Bu videosunda bizlere webmasterların ne denli büyük bir hatadan kurtardığını ve aslında SEO için ne kadar az bir şey gerektiğini 3-5 kelime ile anlatmak istemiş. Bakın bende uzun uzun yazınca sanki bir şey demiş gibi oldum. Matt Beyciğim gibi konuşmayı öğreniyorum da yavaş yavaş. ShorttCutts: Seo hataların en büyük nedeni kişinin sitesinin olmamasıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=Y95UYOEf-yQ

CC butonuna basarak altyazıyı aktif etmeniz gerekmektedir. Kalite butonunun hemen yanındaki tuş beyciğimize basmanız gerekmektedir.
#SEO #Webmasters

En Sık Görülen SEO Hataları

Google Webmasters - http://www.youtube.com/watch?v=b_82elBuxF8 Adresindeki Türkçe Çevirisi R10 sitesi için çevrilmiştir. Yiğit AKSÜT - Cem YILMAZ
BeğenFavori PaylaşYorum yap