Total War Warhammer İncelemesi

Total War serisi, savaşı Warhammer evrenine taşıyor. Hem Total War sevenleri tatmin ediyor hem de Warhammer seven kitleye harika bir savaş oyunu kazandırıyor. Senenin en iyi oyunlarından ve de Türkçe.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 41
 • Kaan @k

  Rome Total War'dan beri oynayan biri olarak açıkçası fantastik evren pek ilgimi çekmese de dev savaş karakterleri bende bir LOTR aşinalığı uyandırdı. Sırf bu atmosfer beni oyunu oynamaya doğru çekiyor.

  Yalnız dikkatimi çeken bir şey menü görselliği oldu. Açıkçası çok zayıf buldum. 10-15 sene öncenin oyun içi menü grafikleri var sanki. Hele savaştan sonra ganimeti gösteren yerde gelen ikon efekti çok eğreti. 3D ikon koymak yerine neden böyle kolay kaçmışlar anlayamadım.

 • Ela @ela

  Oyun güzel hoş da öyle günler/aylar harcayacağım bir oyun durmuyor. Total War serilerinde benim tespit ettiğim şöyle bir mantık hatası vardı. Savaş meydanında oyunu normal sürede oynarken ordum ezici üstünlük sağlıyor ancak aynı taktiği hızlandırılmış şekilde yaptığım zaman bu sefer ben ezici şekilde mağlup oluyordum. Oyunun şu bugı yüzünden soğumuştum. Bunda da umarım böyle birşey olmaz.

  Türkçe olması güzel olmuş. Hatta TRde satılan bütün oyunlar yasa çıkıp türkçe zorunlu yapılmalı. Örneğin siz bir elektronik eşya satarken türkçe kılavuz koymanız yasal zorunluluk.

  170 lira etmez oyun. 10-20 liraya düşerse alabilirim. Yukarda bir başkasında demiş arayüzü sanki geçmiş yılların oyunu gibi. Evet grafik kalitesini ben sevmedim. Belki PCyi zorlamasın diye yapmışlardır bilemem ancak ek seçenek olarak yüksek ayar verebilirlerdi.

 • Hüseyin Vurucu @huseyinv26

  total war oyunları bu basitliğe inmişti aslında. rome 2 de de aynı derecede bi basitlik var diyebilirim. bunu henüz oynayamadığım için bişey diyemiyorum ama çok büyük bi fark yok gibi geldi göründüğü kadarıyla.

 • Hüseyin Vurucu @huseyinv26

  yok ben arayüzün basitliği manasında söyledim. o manada aynı gördüğüm kadarıyla. oyun zorluk derecesi bambaşka bişey zaten.