xperia z3 ün çıkış tarihi ile ilgili bilgisi olan veya sağlıklı spekülasyon yapabilecek biri var mı? Sony nin duyurduğu bir etkinlik tarihi falan vardır belki diye soruyorum. Ayrıca Türkiye'ye gelmesi yurtdışı ile eş zamanlı mı olur ve fiyat 2000 bandının üzerinde olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#spotify
Geçtiğimiz günlerde WP için de spotify ın bedava sürümü çıkmıştı bugün ise login olmayı denediğimde uygulamayı kullanabilmek için premium hesaba sahip olmalısınız diyor. Umarım bende ters giden bir şeyler vardır yoksa diğer işletim sistemlerinde bedava kullanılabilirken WP için premium istemesi tam bir rezillik. Özellikle de şaka yapar gibi bir iki günlüğüne bedava yaptıktan sonra.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

http://www.oecdbetterlifeindex.org/

http://epi.yale.edu/epi/country-rankings

İlgilenecek arkadaşlar için ve ayrıca kendime arşiv olsun diye paylaşıyorum. OECD daha sosyal konuları ölçerken EPI çevresel kirliliği ölçerek ülkeleri sıralıyor. Tabii tahmin edeceğiniz gibi Türkiye çok iyi bir durumda değil 🙂 . Ayrıca OECD nin ana sayfasında sağda hangi konuların sizin için daha önemli olduğunu puanlayarak size uygun ülkeyi bulabileceğiniz bir test mevcut. #OECD #EPI

BeğenFavori PaylaşYorum yap