racemodder paylaştı.

Kıymetli Teknoseyir üyelerinden 5 kişiye şirketimiz logosu bulunan 007'yi kıskandıracak özelliklere sahip 2016 hediyesi göndermek istiyoruz. 8Gbyte hafızaya sahip kalemin tepe kısmında dokunmatik ekranlarda kullanabileceğiniz touch pen özelliği bulunmakta.

Talihliler @hkellecioglu yardımları ile "bu iletiyi paylaşmış ve yorum yazmış olanlar arasından rastgele 5 hesap seçilecek şekilde bir SQL cümlesi" çalıştırılarak belirlendi.

@serhatsoylemez
@mhmmdy
@cingibi
@exxory
@merttrtz

E-Posta adreslerinize gerekli bilgi gönderildi. Sizlerden gelen yanıtlar bekleniyor...

#hediye #2016 #promosyon #akış #dgnteknoloji #dgn

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 214

Sabah kalkıp benim gibi radyo dinlemeyi seven bir bünye iseniz joytürk te saat sabah 7-10 arası modernsabahları tavsiye ederim. 16 senedir ankara da odtü radyoda program yapan 3 arkadaş. Artık ulusal bir kanalda yayın yapıyorlar.inanılmaz espiriler yapmıyorlar ama sıradan güzel geyikler yapıyorlar. Cenk ve erdem sevenler sevebilir. #akış #modernsabahlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış arkadaşlar selamlar. Sizden bir görüş bekliyorum. Elimde yeni bir notebook var asus marka. Şimdi sorunum şu. Mesela bilgisayar kapalıyken, adaptörü taktığım zaman bilgisayardan yüksek olmayan bir vızıldama sesi geliyor. Çalışır vaziyetten kapağını kapatıp uyku moduna alınca parazit ses biraz daha artıyor, adopteri çıkarınca azalıyor. Tekrar takınca az şekilde gelmeye devam ediyor. Hemen servise gönderdim ancak servis bir sorun yok dedi. Acaba bu bir sorunmudur. Tekrar servise göndereyim mi? Kapalı vaziyette adaptoru takınca gelen sesi duymak için kulağımı baya yapiştırıyorum. Uyku modunda çıkan ses ise biraz daha yuksek olduğundan normalde duyuluyor.

Birde ek olarak güçlü oyunları oynarken sanki fanın sesinede hafif tiz bir ses eşlik ediyor.
Görüşlerinizi bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap