Selamlar,
Adsl modemim sanki eski performansını veremiyor ve özellikle wifida belli kopmalar yaşıyorum gibi geliyor. Şuan durum özelinde internet altyapısıda sıkıntı çekiyor olabilir tabii.
Modemim TP-Link TD-W8961N.
Velhasıl kelam yeni bir modem arayışına giriyorum yavaştan. Adsl modem önerisi olan var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • prometrik @prometrik

  Mümkünse kopma oluyor dediğinizde kablolu bağlanın aynı durum var mı kontrol edin. Isınma vs durumlarında wifi performansı düşebiliyor. Ben bu tür sorunlar nedeniyle router aldım. Mi router 4a incelemesi de yazdım. Oradan detaylara bakabilirsiniz.

  • Özcan @oakdora

   Teşekkürler, yazınızı okudum. Benimde sorunumun benzer olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bu ağa çok fazla cihaz bağlanıyor. O yüzden cpu ve işlem kapasitesinin darboğaz olup tıkandığı düşüncesindeyim. Router cihazları araştırıp ona göre bir çözüm bulmaya çalışacağım.

 • Özcan @oakdora

  Sorun internet hızından kaynaklı değil gibi geliyor çünkü modemi kapatıp açınca kendine geliyor

 • Özcan @oakdora

  Araştırmalarım sonucunda şuanki modemimi fazladan bir router ihtiyacım olduğundan aradan çıkarıp TP-Link Archer VR1200 isimli modeli satın alarak modem olarak kullanmaya başladım. İlk izlenimlerim güzel bir süre sonra incelemesini yazabilirim. Yaşadığım sıkıntılar şuanlık yok bakalım ilerleyen günlerde ne olacak 🙂

Philips SHP-2000 kulaklık kullanan var mı acaba ?

http://www.hepsiburada.com/philips-shp-2000-kulakustu-kulaklik-p-BD850183?magaza=Hepsiburada

Sennheiser kulaklıklarım yavaş yavaş sol kulaklıkları bozuluyor temassızlık yüzünden(MX 271 ve MX270) ve bende bilgisayarda kullanmak için yeni bir kulaklık arayışına girdim. SHP2000 için bolca olumlu yorum gördüm. Yaklaşık bu fiyatlarda kulaklık önerisi olan var mıdır acaba?

#TeknoYardım #Kulaklık #KulaklikOnerisi

Philips SHP-2000 Kulaküstü Kulaklık Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Philips SHP-2000 Kulaküstü Kulaklık en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8