Herkese merhabalar, Kullandığım internet tarifesinde AKK'yi çoktan aşmış olmama rağmen hızım tekrardan yükseldi. OHAL'den dolayı AKK nin 1ay kalktığı söyleniyor, doğru bilgi mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Lg G2 kullanıyorum şuanda yurtdışındayım ve burada 1 ay kullanmak için bir hat aldım ancak hattı aldığımdan beri telefonla konuşamıyorum, internete de bağlanamıyorum bu konuda ne yapabilirim bana yardımcı olabilirsiniz çok sevinirim.
(Abd'deyim, at&t kullanıyorum)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar 30-40 lirayı geçmiyecek şekilde kulak içi kulaklık hangi modeli önerirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lg G2'nin Türkiye'ye gelen D-802 sürümünün 4g/LTE desteği var mı? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bizleride bilgilendirebilir mi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lg G2'de 4.4 güncellemesinden sonra oluşan şarj problemi, yakşalık 1 ay önce gelen güncelleme ile düzeldi gibi. Sizin izlenimleriniz nelerdir ?
#LGG2

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Tesla @tesla

    Şarj sorunu yaşamadım ben. 1 ay önceki güncelleme knock kod harici birşey getirdi mi? Açıklaması var mı acaba güncellemenin? 4.4 güncellemesi arayan resminin geç görünmesine sebep oldu. Onun dışında bir problem olmadı bende. Genelde 4.4 güncellemesinden sonra herkes telefonu aşırı kurcaladı, testler vs derken ilk günlerde çok şikayet edildi şarj az dayanıyor diye ama ben aynı kullanıma devam ettim ve pil aynı süre dayandı, dayanıyor.

Aramızda Sniper Elite V2 multiplayer oynayanlar var mı? Sizce başarılı mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap