Galaksinin Sesi : Star Wars Podcast artık Android cihazlarda da Castbos uygulaması ile video podcast olarak takip edilebilir.

Galaksinin Sesi: Star Wars Podcast

Star Wars dünyasındaki en son gelişmeleri Türkçe olarak takip edebileceğiniz podcast yayını "Galaksinin Sesi" ne hoşgeldiniz! Serinin en yeni filmleri, yapım aşamasında olan dizileri,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gearbest'de bu üründen uzak durum.
https://tr.gearbest.com/earphones/pp_009635069788.html?wid=1433363
Kesinlikle fake. QR kodu kontrolü yapılamıyor. Aklınızda bulunsun.

Gearbest TR: Sennheiser HD 206 Aşırı Kulak Baş Bandı HiFi Kulaklık Stereo...

Sadece 136.70TL, Sennheiser HD 206 Aşırı Kulak Baş Bandı HiFi Kulaklık Stereo Kulaklık Gearbest TR online mağazamızdan ücretsiz kargo seçeneğiyle satın alın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 19
 • cybernick @cybernick

  Hala ses yok. Ve sahte "flash sale" geri sayımı tekrar tekrar dönüyor. 1 yıldızlı yorumum kesinlikle yayınlanmıyor. Son bir umut oldukça sert bir mesaj attım. Bakalım nereye varacak. Paramı geri alamayacağımın farkındayım ama bu konuda rahat olmalarını istemiyorum.

 • cybernick @cybernick

  Sürekli zaman kazanmaya çalışıyorlar. Şimdi de ürünün videosunu istediler. Normal çalışıp çalışmadığını soruyorlar.
  Şimdi, sadece nereye kadar gidebileceğini görmek için, Sennheiser Türkiye'ye yasal süreç başlatmak için şikayette bulunacağım. GB 2 gün içinde olumlu dönmez ise bu yolu deneyeceğim. Hiçbir ümidim yok ama sadece deneyim olması açısında bu süreci devam ettireceğim.

 • cybernick @cybernick

  Biraz önce döndüler. Ürünü satıcıya iade edersem 100% refund ederler ediler. Tabi kargo masrafı bana ait. Kargo masrafı üründen pahalı. Eğer iade etmek istemezsem 6 USD refund teklif ettiler.
  Ben de "sonraki süreci Sennheiser Türkiye ile çözerisniz" deyip konuyu kapattım. Yarın ürünü Sennheiser Türkiye'ye kargoluyorum.

 • cybernick @cybernick

  Sonunda Gearbest doğru karar verdi ve full para iadesi sürecini başlattı. Doğru yaptıkları şeyleri de duyurmak gerektiği için yazma gereği hissettim.