Paylaş Paylaş

Tabletten hoparlöre kablosuz köprü: Logitech Wireless Speaker Adapter

Geçtiğimiz haftalarda düzenlediği bir etkinlikte tablet bilgisayarlar üzerine odaklanmış yeni ürün ailesini tanıtan Logitech'in sergilediği ürünler arasında özellikle ilgimizi çeken biri, firmanın Bluetooth destekli her türlü tableti ve akıllı telefonu dilediğiniz ses sistemine kablosuz olarak bağlamanızı sağlayan Wireless Speaker Adapter ürünüydü. Son derece basit bir şekilde tasarlanmış ve kullanıma sunulmuş olan bu ufak aracı kısaca inceliyor ve değerlendiriyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Gürkan Korkmaz @xray

  Detaylı kurulumunu gösterseydiniz, ses sistemine bağlayıp bir şarkı dinleseydiniz. Aletin içini açsaydınız. Bir şekilde videoyu uzatsaydınız ya (:
  Şaka bir yana güzel ürün olmuş. İnceleme için teşekkürler.

 • Ziyaretçi

  Otomobilde kullanmak üzere,Türkiye' de buna benzer bir cihaz varmı ?

 • kaOS148 @kaos148

  İncelenen alet çok enterasan. İşe yarar bir cihaz . Ancak merak ettiğim bi konu var. Bilgisayarıma bağlı olan 5.1 ses sitemini aynı zamanda bu ciahaa nasıl bağlayabilirim. Yani bu cihazın kullanımı için sadece tablet kullanıcıları hedef alındıysa çok iyi ve iş görür ancak telefondan eşleştirilip müzik dinlenmesi için dock üniteleri cok daha başarılı olurdu...

  • LP

   Selamlar,

   Eğer elinizdeki ses sisteminin birden çok kaynaktan ses girişi olanağı varsa, hem bilgisayarınızı hem de bu cihazı aynı anda bağlayabilirsiniz. Ancak mesela Logitech X-540 gibi bir sistem kullanıyorsanız, iki ses kaynağı birden kullanma olanağınız yok maalesef.

 • Cenk

  İnceleme'nin eksik kısmı 🙂 http://youtube/VKX5q

 • Koray Üstüner

  Ürün güzel fakat cep telefonu için pek kullanışlı olmayabilir. Cep telefonu ile müzik dinlerken telefon çalınca telefondan konuşmak istersek ne olacak? Bluetooth bağlantısını telefon üzerinden kısa bir hareketle kesip normal görüşme yöntemine dönebilir miyiz?

 • Ziyaretçi

  daha uzun süreli daha daha çok video istiyoruz tiryakiniz olduk valla 🙂

 • Zeki

  Ürün telefon, tablet, mp3 player olarak anlatılmış fakat bilgisayar uyumu var mı? Ben kablo karmaşası yaşamamak adına bu ürünü almak istiyorum.

  • LP

   Selamlar, ürün sonuçta kendini Bluetooth kulaklık gibi gösteriyor diğer cihazlara. Dolayısıyla bluetooth içeren bilgisayarlara da bağlanabilmesi lazım teorik olarak. İyi bir fikir verdiniz, bizim aklımıza gelmemişti bu konu maalesef.

   Kolay gelsin, LP

 • steelfiist

  bu ürünü bende kullanmak istiyorum. lcd televizyonum ses sistemim ve masaüstümü bununla birleştirip tsarım olarak iyiye gitmek istiyorum oda içerisinde. şöyle özetlersem ben evin heryerine ses sistemimi döşeyip lcd tvyi odanın bir köşesine masaüstünü bir köşesine koyup bu alet ile de sesi dağıtmak istiyorum bu mümkün mü ?

  birde ürünün max çekim mesafesi nedir acaba ? inceleme biraz daha detaylı olsa güzel olabilirmiş. sanki yarım saatliğine sizde kalmış gibi olmuş biraz 😀

 • turbolog

  Otomobilinizin aux girişine bunu bağlayın, tabletinizi veya telefonunuzu ön konsola asın görev tamam. Vatan Topkapı Logitech standında var, deneyebilirsiniz, 5-6m net çekim mesafesi var. Odyofil işi değil ama çok yararlı bence.

 • emre erdoğan

  levent abi ben yeni yeni takip ediyorum, seni uzun saçlı görünce şaşırdım 🙂 ama ürünü sevdim bi çok kullanım alanı var ve küçücük 😀 (abi ses sistemine falan bağlasaydınız yaa;)

 • Hakan

  5+1 ses sistemine bağlandığında surround ses alınabiliniyormu ?
  mesela laptop mda 5+1 ses çıkışı yok bu yüzden bütün kolonlar çalışmıyor bu ürünle 5+1 ses alırmıyım?

 • Can

  ben bu ürüne sahibim ancak bende şöyle bir problem oluştu cep telefonu ile evimdeki wireless ağdan bağlanıp ses aktardığımda yani youtube'dan video açıp sesi bu cihazla aktardığımda video yüklemesini yapamıyor, daha doğrusu internetten veri alamıyor. ben bunun telefonumun bluetooth ile wireless radyosunun ortak olmasına bağlıyorum ancak diğer bir ihtimal sorun modemden kaynaklanabilir mi diye de merak ediyorum. telefonum iphone4s modemim: zyxel dwh1