Paylaş Paylaş

Nubia Deyip Geçmeyin | Nubia Z30 Pro Lansman Canlı Yayını

Bir ZTE iştiraki olan Nubia yeni amiral gemisi telefonu Z30 Pro modelini duyurmaya hazırlanıyor. İlgili modelin ZTE Axon 30 Ultra modelinin yeniden markalandırması olmaya aday görünüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Jpage @jpage

  Bu arka kamera dizayn kasmak yeni model oldu telefonlarda. Eskiden ne guzel idi kameranin az yer kaplamasi aslinda iyi bir tasarim ozelligi olarak soylenirdi.

 • Jpage @jpage

  @shaiph5t bunun çözümü ama kameranın kapladığı alanı arttırarak olmamalı. Ya da telefonlar yavaş yavaş fotoğraf makinesine evriliyor.

 • Candaş @culas

  Mobil piyasayı çinliler işgal etti. Cep telefonu kusacağım artık.

 • OptimusPrime @optimusprime

  Ben sürgülü, krom kasalı nokia N95 istiyorum. Birebir aynı kasada, type-c bağlantılı, daha iyi bataryalı 2021 teknolojisi ile üretmek zor olmasa gerek.

 • paratoner @paratoner

  Sensorü koymak kolayda pratikte o kameraların yazılım optimizasyonu ne kadar başarılı asıl O önemli yemişim sensör büyüklüğünü kamera çıkıntısını.
  Beceri mevzusuna gelirsek misal veriyorum modellere takılmayın Mi10/11 ultra - S20/21 ultra - ip12pro max karşılaştırmalı foto-video incelemelerine bakarsanız telefonların benzer sahnelerde farklı performans gösterdiğini görebilirsiniz, toplamda bir model tepeye çıksa da aynı sahneden 1 değil de 5-6 örnek çalıştığınızda değişen performansları görebiliyorsunuz. bu ve benzeri aynı senaryo farklı sahne denemelerinin tümünde foto-video-gece-gündüz çekimlerinde optimizasyondan kaynaklanan dengesizlikleri bariz görebiliyorsunuz.
  O yüzden fotoğraf-video becerisine kullanabildiğiniz uğraşabildiğiniz kadar değer verin firmaların ürünlerine sizin incelediğiniz kadar özenle eğilmiyorlar.
  Yukarıda da Nubia'nın son modelini görsek te ben görmezden geliyorum Çünkü Xiaomi gibi ucuzdan pahalıya doğru kaliteyi zamanla artırarak çıkışını yapamayan firma-ürün benim için bir anlam ifade etmiyor.
  Bunun 2.el satışıda olacak ama nasıl? P30 Pro hala adı ver, Note10 yada s10-s20 kadar olacak mı?
  Diğer yandan kameranın daha büyük sensörlerle takım taklavat olarak gelmesi dayanıklı-kılıf kullanan birisi olmamış olsam dahi benim açımdan önemsiz olurdu. hakkını versin iyi iş yapsın :))

  Son olarak tasarım filan sharp'ın geçtiğimiz günlerde haberi yapılan 1inç sensörlü modeli bundan 1-2 tık daha iyi duruyor.

Benzer Videolar