BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • arandur @arandur

  - Besmele ve selam ile giriş ağır olmuş, sadece selamün aleyküm diyebilirsin bence.
  - Yakın odakta sıkıntı var
  - Plastik kasanın sağlamlığından bahsetsen iyi olurdu, güven oluşturan üründe zayıf nokta gibi duruyor.
  - Verdiğin teknik detaylar iyi ve yeterli
  - Deneme yapman iyi olmuş

  • DRTOLGA @platinium08

   Yorumlarınız için teşekkürler ben Hristiyan birisinin inceleme veya yanını seyrederken şükür için Helelujah demesinden rahatsız olmuyorum kendi inancını yaşıyor başka bir dine saldırmıyor. Bir müslüman içinde Bismillah her hayrın başıdır. Allah ın adıyla başlamak gerekir diye düşünüyorum.

  • arandur @arandur

   @platinium08 Yanlış demedim zaten, ağır gelir dedim. Sırf bu yüzden insanların yarısı seni takip etmeyi bırakır. Her doğruyu her yerde söylemeyiz, belirtmeyiz. Daha akıcı olur hem, sen besmeleni içinden çek.

 • Temp 🔚 @temp

  Açıkçası Xiaomi gözümden düştü benim.
  Diğer çin firmalarından farkı sadece adının daha büyük kitlelere ulaşması.
  Bazı f/p ürünleri hariç Xiaomi kalitesiz bir çin markasından başka bir şey değil.

  • DRTOLGA @platinium08

   telefon tablet ve ses konusunda dediklerinize katılıyorum. Ancak Mi altında 20 den fazla marka var ve bunların çoğu harika fiyat performans ürünleri üretiyor. Ayrıca Mi ye ait kitle fonlama sistemleride var iyi fikirleri buluşları ya satın alıyor ya da kendi markası altında satıyor Youpin olarak geçiyor bu kitle fonlama sistemi. Akıllı Ev aletlerinde fiyat performans olarak rakipsiz. Telefon konusunda Oppo Meizu Huawei OnePlus Vivo nun arkasından geliyor. Nubia da çok kaliteli ancak yazılımı aşırı sıkıntılı olduğu içi Xiaomiden 3 gömlek üstün olmasına rağmen öneremiyorum. Tablet konusunda ise Huawei MediaPad M serisi Xiaomi Mi Pad serisine karşı kesinlikle tercih edilmeli.

 • blog.yakupulutas.com @yhackup

  bu Xiaomi nin de yapmadığı halt yok züccaciye gibi

 • LOOP @loop

  Önemli dipnot:
  Harika fiyat/performanslı diye seve/övegeldiğimiz ürünler acaba bir "harika emek sömürüsü(!)" sayesinde oluşuyor olmasın? Müslüman bilinç bu soru işaretini her yere koymalı ve sorgulamalıdır.

 • Eren Kangal @erenkangal

  xiaomi iyi parçaları bir araya getirip piyasaya ucuz fiyatla ürün satan bir firma olarak kalır hiç bir zaman bir samsung yada apple olamaz mi 5s ve mi a2 olmak üzere iki adet telefon aldım ve malesef ikisinde de problem yaşadım anladım ki atalarımız haklıymış ucuz etin yahnisi olmuyor...

  • DRTOLGA @platinium08

   Eren bey ben Xiaomi nin akıllı ev sistemlerini birçok ürününü bilgisayarını herşey ini kullanıyorum. Ve her zaman diyorum ki Xiaomi nin Telefon ve Tabletinden uzak durun. Diğer ürünlerini ise çokça öneriyorum. VE KÜFÜR HAKARET HERŞEY EDİLİYOR. TÜRKİYE DEKİ EDİTÖRLERİN evinde bende ki kadar xiaomi ürünü mihome ürünü yoktur. Çoğu malzeme nedir haberleri yok. Bu kadar desteklediğim bir markanın telefon ve tabletlerin kalitesiz olduğunu söyleyince küfür ediliyor hakaret yok x marka fanı yok xiaomi düşmanı deniyor. Eleştirenler diğer markaları hiç kullanmamış. Size tek diyeceğim her zaman dediğim gibi Xiaomi den telefon tablet ve traş makinesi harici birçok ürününü güvenle alın gerçekten çok kaliteli ve fiyat performans ürünleri akılcı çözümler üretiyor.

Bu ürünle ilgili tüm incelemeler