Xiaomi VIOMI 460mL Termos Kutu Açılımı ve İnceleme

VIOMI Xiaomi nin mutfak ürünleri üreten alt markasıdır.

İnceleme Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=2I6pALq2LFM

Bu modelin 460mL(460cc) ve 300mL(300cc) lik 2 farklı versiyonu Siyah Beyaz ve Rose gold(Copper Gold) Altın rengi olmak üzere 3 farklı rengi bulunmaktadır. Şahsi olarak Altın, Beyaz, Siyah diye sıralama yapardım.

Ürün 24 saat soğuk sıcak izolasyon sağlıyor. İlk incelediğim termosumdan hem hacmi daha çok hemde izolasyon süresi daha fazla o ise 8 saat sıcak 24 saat soğuk izolasyon sağlıyordu. KKF 2. Neslide 24 saat Sıcak soğuk izolasyon sağlıyor. Bundan hemen önce incelediğim Ürün. Bu üründe dış metal 304 östenitik çelik iç taraftaki çelik ise 316L östenitik paslanmaz çelik ısı izolasyonu ve yalıtımı iyi olsun diye 316L paslanmaz çeliğin dış kısmı yani vakum tarafına bakan kısmı 304 Bakır ile kaplanmış.

Boya kalitesine gelince beyaz modelde seramik bazlı bir boya kullanılmış siyah ve altın renklerinde ki boya malzemesi aynı gibi durmuyor. Boya kalitesi KKF 1 e göre çok daha kaliteli ve güven veriyor. üst taraftaki ağızlıktan 360 derecelik Lastik bir tıpa mevcut su geçirmez tasarımı harika, Ağızlığının olması yani direk kendisinden içilebilmesi de yine Xiaominin önem verip düşündüğü konulardan biri haline gelmiş bu üründede ağızlığımız bulunuyor. 300mL te sıcak soğuk izolasyon 12 saat olarak geçiyor bu yüzden buna dikkat edin. 460mL de yani benim kullandığımda 24 saat

İzolasyon Konusunda

KKF2=VIOMI460mL>KKF1

Boya kalitesi üzerindeki katman doku noktasında

KKF2>VIOMI460mL>KKF1

Tasarım Noktasında

KKF1>KKF2>VIOMI460mL

Özellik, Akıllılık noktasında

KKF1>KKF2>VIOMI460mL

Sağlamlık noktasında

Burada Elektronik aksam olmadığı için VIOMI 460mL yi başa koymak istiyorum Ancak KKF2 de her konuda harik düşünülmüş bir ürün bunlarda kararı size bırakıyorum. KKF1 ise bunlara göre büyük üst şeffaf kapağıyla risk oluşturuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler