WP 8.1 Dizimobi+

WindowsPhone platformunda alternatifi olmayan mükemmel bir uygulama.

Uygulama dünyaca ünlü dizileri telefonunuzdan izleme imkanı sunuyor. İçerisinde yerli yabancı 100'e yakın dizi olduğu söyleniyor. Oturup onları saymadım tabi uygulamanın künyesinden verdiğim bilgiler bunlar. Ama şunu söylemeliyim ki arayıpta bulamayacağınız dizi yok. Tabi yerli dizileri kastetmiyorum.

Ben direk olarak şu üç diziyi aradım; South Park, Family Guy ve Game Of Thrones ve şakkadanak buldum 🙂

Uygulamanın ekstra özelliklerine gelirsek;
-> 240p, 360p, 360p ve 720p çözünürlüklerde izleme olanağı. (kota sorunu olanlar için çok aranan bi özellik.) Bu arada her dizinin 720p çözünürlüğü yok. Ama sonuçta telefonda izliyorsunuz sorun olmaz diye düşünüyorum.
-> İstediğin bölümü indirip daha sonra izleyebiliyorsunuz.
-> Bitiremediğin bölümü yarıda bıraktığında kaldığınız yerden devam edebiliyor.
-> Sevdiğiniz dizileri başlangıç ekranına sabitleyebiliyorsunuz.
-> Yabancı filmler tabi ki Türkçe alt yazılı.

Yani uygulama dizi izlemek için yapılabilecek her şeyi hatta fazlasını yapıyor.

Uygulamanın yayıncısı olan Mustafa Kadayıfçı'yı tanımıyorum ama yayınladığı diğer uygulamaları da hali hazırda kullanıyorum. Kesinlikle takip etmeniz gereken bir yayıncı.

Bu uygulamanın iOS ve Android'de illa ki karşılığı vardır. Ama bundan fazlasını yapabildiklerini düşünmüyorum.

Birde unutmadan uygulamanın fiyatı 5TL. Ücretsiz versiyonu da var. Ücretsiz versiyonunu çok kısa süre kullandığım için neleri kısıtlıyor tam hatırlamıyorum. Sanırım videoları 720p yani HD çözünürlükte izleyemiyorsunuz. İndirilip indirilemediğini ücretsiz halinde denemediğim için yorum yapamayacağım. Deneyen olursa ve yorumlarda bildirirse sevinirim.

**Yazdıklarımı tekrar okuduğumda sanki reklam yapmışım gibi duruyor. Bundan rahatsız oldum bu yüzden şunu eklemeliyim;

5 TL eder yada etmez bu sizin kararınız. (bence de 5 TL çok, ama naparsınki WP mağazası uygulama azlığından olsa gerek diğer mağazalardan daha pahalı) alternatifi olamayan ve diğer gereksiz uygulamalara baktığınızda hak eden bir uygulama. Ücretsiz versiyonuyla da çok bir şey kaybetmiyorsunuz. Böyle yayıncıları seviyorum "Paragöz" değiller. Satın alan kişi uygulamanın ekstralarını satın almış oluyor o kadar.

Çektiğim birkaç ekran görüntüsünü paylaştım.

Bir sonraki inceleme de görüşmek üzere..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler