Spigen Metal Kick Stand İncelemesi

Merhabalar bugün Spigen Kick Stand ürünü inceleyeceğim. Öncelikle bu ürünü bir ihtiyaç sonucunda aldığımı söylemek isterim. Benim gibi otobüs uçak seyahatlerinde video izlerken telefonu koyacak yer bulamayan birisi iseniz  size hitap edebilir.

Metal bir yapısı var, hissiyatı güzel. Yaklaşık 60 gr kadar ağırlık getiriyor telefona, kalınlığı ise 0,5 mm kadar bir telefon tutucu için kalın sayılmaz.

Bir alt taban bu taban ile ayak arasında bir adet yay iki adet de mıknatıstan oluşuyor ürün toplam da 5 parça. Yay otomatik açılmasını mıknatıs ise kapalı kalmasını sağlıyor. Açması çok kolay tırnağınız ile yapacağınız küçük bir dokunuşta açılıyor. Kapatırken de küçük bir dokunuş ile kapanıyor.

Telefona 3M marka bir çift taraflı bir bant ile yapışıyor. Yeterince sağlam duruyor. Telefona yapıştırdıktan sonra oldukça iyi yapışıyor. Yapıştırmadan önce telefonun arka yüzeyinde bir kaç nokta da bandı açmadan denemenizi tavsiye ederim.

Telefonun tek kenarında tuşlar dizilmiş ise yan koyduğunuzda bu tuşların yukarı da kalmasına dikkat edin tutucuyu buna göre yapıştırın. Ayrıca üretici deri yüzeylere yapışmadığını belirtmiş.

 Samsung Note10 Lite telefonum ile kullanıyorum, telefonu rahatlıkla tutabiliyor. Video izleme açısı gayet güzel. Cepte herhangi bir rahatsızlık hissettirmedi.

Tek dezavantajı ise telefonu masa üzerine koyduğunuzda 0,5 mm kadar da olsa bir çıkıntı yaratıyor. Buda telefonun yüzeyler üzerinde düz durmasını engelliyor bir tarafı daha yüksek duruyor. Tam ortalar iseniz biraz daha dengeli olabilir.

Son Söz.

Fiyat olarak Amazon Türkiye'den 55 tl'ye aldım. Yurtdışı fiyatı ise 10 dolar. Bu durumda Türkiye'den almak daha cazip. Fiyat/Performans bir ürün diyemem fakat fiyatını hak ediyor diyebilirim. Premium bir hissiyatı var. Almayı düşünenlere tavsiye ederim.

Fotoğrafları Samsung A51 telefon ile çektim.

Sorularınız olursa yorum olarak sorabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler