Samsung Duo 32 GB Usb 3.0 USB BELLEK

http://www.hepsiburada.com/samsung-32gb-duo-usb3-0-usb-bellek-muf-32cb-apc-p-BDALMIRMU32CB

Bu tip cihazlarda aşağı yukarı bakılacak şeylerden bir tanesi yazma hızı diğeri de Pc'ye transfer hızı.

Benchmark fotosu aşağıda görüldüğü gibi 3.0 portunda bir hayli yüksek. Benchmark dışında kendim bir bölüm dizi atarak deneme şansım oldu fakat hız kısmını göremedim 300-400 MB'lık bir bölüm diziyi kaşla göz arasında kopyaladı. Bir anlık da olsa 89 MB/sn görebildim.Hız olarak çok hoşuma gittiğini söyleyebilirim.

Boyut ve malzeme konusuna gelirsek; boyutu da fotoda anlaşılacağı gibi bir hayli küçük.Bunun bir olumsuzluk olduğunu söylememek elde değil.Eğer herhangi bir anahtarlık veya benzeri bir şeye bağlı değilse yakın zamanda kaybolacağı riski çok yüksek. 🙂

Metalik görünen kısım gerçekten metal ve tek parçadan oluşuyor.İkiye ayrılma gibi bir riski yok ayrıca elimle sıkmaya bükmeye kalkıştığımda zerre esneme göstermedi.Çok sağlam olmuş.

Kapak kısmı plastik ve ufak bir zorlamayla tık tık girip çıkıyor.Kapakta ve metal kısımda ufak birer delik bulunmakta.Dilenirse bu kısımlardan birlikte anahtarlığa tutturulabilir hem kapağın hem de belleğin kaybolması azaltılır.Tabi bu durumda telefona anahtarlık ile takılması güç olacaktır.

Bunların yanı sıra 5 yıl garantisi bulunmakta.Kutu üzerinde darbeye dayanıklı , su geçirmez , X-ray ışınlarına , ısıya ve de manyetik ortama dayanıklı olduğu belirtilmiş.
Kullanacak arkadaşlara uzun ömürler dilerim.

#akış #samsung #UsbBellek #flashbellek #inceleme

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler