Hap Haber İncelemesi

Hap Haber, tık hırsızı haberciliğe karşı yapılmış bir uygulama. Haberleri içeriğine göre başlıklarla ve içeriğin kısaltılmış halleriyle link vererek paylaşılan bir uygulama. Temel haber kategorilerine ayrılmış bölümlerde yerli yayın organlarından bir çok habere ulaşmak mümkün. Ayrıca kullanıcılar da haber ekleyebiliyorlar. Haberler genellikle bir kaç cümleyle tüm içeriği özetleyen, genellikle anafikri veren türde. Toplu taşıma araçlarında ya da trafikte uzun uzun metinler okumak yerine kullanıcıyı yormadan, beynini gereksiz ayrıntılarla doldurmadan özet şeklinde haberlerle kullanıcının gündemi takip etmesine yardımcı oluyor. Uygulama için twitter'ın gazeteci versiyonu demek çok da yanlış olmaz bence.

Şu an için sadece android'de uygulaması bulunuyor. iOS ve web sürümlerinin yakın zamanda çıkmasını bekliyorum ben. Ayrıca twitter hesaplarından da özet habercilik yapıyorlar.

1-2 gündür kullanıyorum uygulamayı, şu an için gözüme çarpan tek sorun bir habere bakıp geri dönünce baktığınız bölümün en başına yollaması oldu.

Google Play Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=hap.haberler
Twitter Sayfası: https://twitter.com/haphaberapp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler