FG Tech Estrella Pro 1800 DPI Mause

Bu ürünü ala epey oldu
Tarih: 01.08.2015 almışım hızlı aldan 33 tl ye şimdi daha ucuz 🙂
Nasıl başlasam acaba gömerek mi?
Yoksa överek mi?

Önce artılarını yazayım
1, Ele oturu kullanımı malzemesi gayet güzel
2, Dpi ayarı gayet iyi alıcısıda ortalamanın üstünde mavi ledli
3, orta tekerlek çevırışınızde tık tık basamaklı bıçımde dönüyor

Gelelim gömme kısmına eksilerine
1, Pil aman allahım ayda 1 pil çok rahat perte çıkıyor bu tabi benim günde 14 saat kullanmam olabilir
2. Yan tuşlar ve tekerlek üstündeki beyaz gümüş kısımlar siyahlaştı
3. tuşlardan acaip bir çıt sesi çıkıyor ilk aldıgımda azalır dıye ummuştum
#akış
ürün linki http://www.hizlial.com/fg-tech-estrella-pro-1800-dpi-double-chipset-bluewave-sensor-teflon-ayak-kablosuz-mouse-2-yil-pil-suresi/10373300

FG Tech Estrella Pro 1800 DPI Double chipset + BlueWave Sensor Teflon Ayak...

FG Tech Estrella Pro 1800 DPI Double chipset + BlueWave Sensor Teflon Ayak Kablosuz Mouse 2 yıl pil süresi En uygun ödeme imkanlarıyla HizliAl.com da.FG Tech Mouse Kredi Kartına 9 Taksitle.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • mstfanar @mstfanar

  Benimki 1 aydan fazla oldu alalı, içinden çıkan pili taktım hala bitmedi pili. Fareyi sürekli kullanıyorum, geceleri de kapatmıyorum kendi kendine uyku moduna geçiyor.
  Daha önce logitech anywhere mx kullandım ona göre biraz daha hafif fakat kullanınca alışılıyor ve alıcısının ondan geri kalır yanı yok. Bir de fiyatı 3 te 1 fiyat olunca sonraki tercihim de FG tech olur.

 • ad33p @ad33p

  Ben toprak atayım üzerine biraz. Kablosuz üst düzey bir fareye (mx performance vs) para ayıramayınca eski bozulanın yerine geçici olarak aldım. İlk başlarda güzel gibiydi ama önce takılmaya başladı. Fare işaretçisi takılıp bir anda hareket ediyor. Onu görmezden geldim bri süre sonra ama farenin tekeri bozuldu. Sayfa kaydırırken bir aşağı kayıyorsa iki yukarı kaydırmaya başladı sayfayı. Temizleme, üfleme vs işe yaramıyor, içindeki alıcı sıkıntılı sanırm. Şu an çekmecede öyle yatıyor. O nedenle malzeme kalitesi zaten belli de benim gibi tekeri çok fazla kullanıyorsanız. Biraz daha nazik davranın.
  Bu arada 4 ve 5 tuşları gereksiz olarak ileri geri yaptığı için ben x- mousebutton control programın kullandım. İstediğiniz özelliği rahatça atayabilirsiniz. Birden fazla profil de destekliyor, oyunlarda da tuş ataması vs yapıp bir nebze de olsa boş boş durmasını engelleyebiliyorsunuz tuşları.
  https://www.highrez.co.uk/downloads/xmousebuttoncontrol.htm

 • anan123123 @anan123123

  Ben 3 yıl önce 35 tl ye almıştım ama sanırım artık satışı yok. Kullanım sürecinden bahsedeyim biraz:
  Elime ilk aldığım da biraz hafif gelmişti ama zamanla alıştım.Kullanım süre zarfında pili bitene kadar hiç takıldığını görmedim(deri bir ajanda üzerinde kullanıyordum). Ele güzel oturuyor ancak bir süre sonra terletmeye başlıyordu.Aldıktan 4-5 ay sonra tekeri bozuldu aşağı yapınca yukarı falan gidiyor pek takmadım aşırı kullandığım bir tuş değildi 1 yıl sonra altındaki teflon ayak dedikleri yerlerden biri koptu ancak küçük olan düştüğünden pek aldırmadım hatta altına bakmasam farketmezdim.Tekerlekteki ve yanlardaki gri plastik parçakarın boyası çıktı,üstündeki yazılar silindi ancak hala çalışıyordu ama sistemimi masaüstü yaptıgımdan kablolu mausa geçtim ancak kullanımdan memnun kaldım ve zamanında çok kötü kullanmıştım günde 7-8 saat kullanırdım ancak hala çalışıyor dolapta görünce internette bakıyim dedim bunu görünce de yazasım geldi 🙂

Bu ürünle ilgili tüm incelemeler