Ağlamak isteyen buyursun (Film incelemesi)

 

Arkadaşlar ağlamam ben ne izlersem izleyim gözümden yaş akmaz diyosanız sizi buraya alayım. Babam ve oğlum filmini bile solda sıfır bırakan Umut filmi izleyipte göz yaşlarını tutabilen hiç kimseyi görmedim bu güne kadar. Unutamadığım ve beni derinden etkiliyen bu filmin incelemesini yaptığım videonun linki aşşağıda. Herkeze iyi seyirler

Umut film incelemesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • XYuNuSX @yenigeceben

  hocam bende türk filmi sevmem kolay kolay ama bu bambaşka

 • Ronnie James Dio @ronniejamesdio

  insanlar ağlasın diye özel çaba sarfedilen filmleri sevmiyorum ya.

 • Melih AYDIN @melih_aydnn

  @madiko Hayatımda bu kadar saçma bir önyargı görmedim. Nasıl bu kadar genelleyebiliyorsunuz? O kadar kaliteli Türk filmleri var.

 • Temp @temp

  @melih_aydnn Amerikan filmleri de çok mantıklı sayılmaz.Ayrıca türk filmleri de eskiye göre çok daha başarılı.Hatta bazı dizilerin bir bölümü bile sinema filmi gibi kaliteli.Bunlar ihraç ediliyor yani satılıyor.Bu pazarda etkin bir konumdayız.

 • Cihangir @chngr

  @madiko Kardeş Matrix ve İnception u Dondurmam gaymak ile kıyaslamışsın iyimisin , hayır en ufak ilgisi olan insan bile onların farklı tür olduğunu anlar. Tmm dediğiniz filmlerin konusu ve görünüşü güzel ama amerikan sinamasında onlarca berbat ve saçma filmler var. Bi filmin güzelliğini efektler belirliyorsa en güzel filmler marvel filmleri olmalıydı. Efekt işi başlarda güzeldi ama artık bozdular marvel filmlerine hiç gitmiyorum artık, hızlo ve öfkeli serisini ise 5 den sonra bıraktım gitmeye.

 • Melih AYDIN @melih_aydnn

  @madiko dondurmam gaymak bence çok güzel bir film. Maskeli besler, son çıkan hababam sınıfları,( gecen tv de gördüm) sucu rıza, geniş aile, ajan k9 gibi daha çok çok kötü film varken dondurmam gaymak filmine takılmaniz beni üzdü. Aynı yönetmenin iftarlik gazoz, entel köy efe köye karşı gibi filmleri var. Yönetmen yaşadığı ortamı samimiyetiyle, şivesiyle anlatmaya çalışıyor. Elbette mükemmel değil, oyunculuk ve çekim hataları vardır ama Türk komedi filmleri içinde üst sıralardadir. Türk sinemasında da yeri olduğunu düşünüyorum. Hollywoodun binlerce saçma sapan komedi ve romantik komedi türünde filmi var. Hollywood filmlerindeki kötü filmlerle Türk filmlerindeki kötü filmleri oranlarak Türk filmleri daha başarılı çıkar. Her hafta sinemalara onlarca film çıkıyor. Cok iyi dediğimiz ya da belli bir kalitenin üstünde film sayısı yılda 10 – 15 i geçmez. Büyük yapım Lord of the rings, gibi filmler çok çok nadir yapılıyor. Umarım bundan sonra bizde de dünya sinemasında kalıcı olacak filmler yapılır.

Bu ürünle ilgili tüm incelemeler