5 yıllık HTC One M7 kullanıyordum, taki geçen hafta ofiste yere çarpana kadar…Neden böyle birşey yaptın diye soracak olursanız. şarj tutmayan pili artık beni deli ediyor cebimde telefon diye gezdiriyordum. Artık yarı yolda bırakıyordu. Baktım ölmeyecek, ben son erdim yaşamına.
Allah şahidim olsun sıfırını bulsam gene alır kullanırdım.şimdiki orta seviye telefonlardan çok daha iyidir.
Şu güzelliğe bakarmısın.
Üzüldüm bak şimdi...
Saygılar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • O A @keyniley

  Yazik olmus ama bir yandan da guncellemek icin bahaneniz olmus. Ben M8 ile bile rahatsiz oluyordum bazen ve HTC 10 aldim yakin zamanda. Siz de HTC 10 alabilirsiniz aslinda hem metal govde hem de kulaklik jaki var ama stereo hoparlorler yok. Android 8 var ama 8.0.0 ve hicbir guncelleme almiyor. HTC elindeki iyi imaji dogru kullanamadi bence. Eger compact bir model cikarmazlarsa baska markalara bakacagim bundan sonraki telefon secimlerimde.

 • mavizaman @mavizaman

  niye kırdın ki bataryasını değiştirseydin yada garibanın birine verseydin yada yedek niyetine kenara atsaydın acil işte lazım olabilir ziyan olmuş.

 • cüneyt demirhan @cdemirhan

  @mavizaman dediğini yaptım tam 2 kere batarya değiştirttim. 300 lira masraf yaptım. fakat sonradan gördüm ki takılan bataryaların en genci 2014 tarihli. Artık taze pil bulunmuyor bu model için. Evet başka birine de verebilirdim fakat gerçekten çok seviyordum ve bir türlü hayatta tutamaz hale geldim. Kullanılacak kadar bir pil olsaydı zaten kullanırdım. Ne bileyim böyle kopabildim işte...

 • cüneyt demirhan @cdemirhan

  @keyniley Anlaşılan sende HTC sevdalısı birisin. Bende artık bu günkü durumlarından tırstığım için gittim paramın yettiği bir telefon aldım.
  HTC 10 alabilirdim fakat şunu gördüm ki telefon taze olunca senin kullanma tarzına göre uzun zamanlar kullanabiliyorsun.
  HTC One M7 telefonuma 5 yıl beni idare ettiği için sizin huzurunuzda çok teşekkür ediyorum.
  Saygıyla anıyorum...