Palm’ in Büyük dönüşü…

Palm, en iyi kişisel dijital yardımcıların ve akıllı telefonların dünyasında öncü olarak bilinir. Palm'ın dirilişinin sizi bu günümüz devasa ekranlarından uzaklaştırarak daha küçük bir ekrana bakmanız için ürettiğini söylüyor.
"Teknolojinin geri çekilmesi gerektiğini düşünüyoruz."
Yani telefon mu?
Palm cihazı gerçekte ne olduğu merak konusu. Telefon gibi çalışan küçük boyuta sahip bu cihaz ne menem bir şey? Ana telefon numaranızla eşleştirilmiş olsa bile, kendi hücresel operatör özelliğine de sahip.
Buna bağlı olarak e-sim özelliğini destekleyen ülkelerde kullanılması mümkün görülüyor.
3.3 inç ekran boyutuna sahip bu cihaz, 720p ekran, 445piksel/inç çözürnürlük ve Oreo 8.1 ile geliyor.
Şarj ve kulaklık için sadece Tip-C birimi kullanılmış, Gorilla Glass 3 ile ekranı koruma altına alınmış.
Yine de Verizon ve Palm, bir tamamlayıcı cihaz olduğu konusunda ısrar ediyor ve bunu bağımsız bir ürün olarak satmayacak.
Reticle Research analisti Ross Rubin, “Neden bir telefon olmadığını söylediklerini anlıyorum, ama bu karışıklık doğuruyor” dedi. İkinci bir "yaşam tarzı" telefonu fikrini zor bir adım olarak nitelendiriyor.
Higgins, Verizon'un satış gücünü mağazada doğru bir şekilde sunulması için satıcıları bilgilendirilmesi gerektiğini söyledi. O, daha büyük akıllı telefonlar ile promosyon paketlerinde sunulacak olması telefon camiasında yeni bir bakış açısı mı doğuruyor!
Kasım ayında 350$ dan satılacağı da söylentiler arasında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap