Haybeden #icat günlükleri #004;

Yine bir #saberkraft ürünü;
#sabervolt
Çıkış yılı: 2016.Aralık

Bu kez ne kullanım şekli bana ait, ne de %100 Türk Malı diyebileceğimiz bir ürünün hikayesi var sırada. Bir devre kartına gövde giydirme diyebiliriz.

Custom saber 'larda sıklıkla kullanılan 18650 cins bataryayı şarj etmek için 2.1 mm'lik soket yapısı ile 4.2 voltluk kocaman akıllı adaptörler kullanıyorlar, şarj olunca farklı ışık falan yanıyor, $10 civarı da bir fiyat etiketi ile satılıyor. 18650 bataryaları şarj etmek için 5 volt fazla geldiğinden, telefon adaptörleri oyun dışı kalıyor haliyle. Bunun için #StarWars #custom ürünler topluluğunda, Çin'de üretilen, giriş ucu micro usb, çıkışına da istediğin soketi lehimleyebileceğin çıkışları olan minicik bir kart kullandıklarını gördüm; fakat elektrik bandı sararak kullanıyorlardı; yani bir çözüm bulmuşlar, fakat ürün haline getirememişlerdi.

Biz aslında bu kez yalnızca, olan bir şeyi bir ürün haline getirip önlerine sunduk, bazen sadece bir boşluğu doldurmak yeterlidir ve işte ortaya $25'lık fiyatı ile sabervolt çıktı, yine topluluktan beğeni aldı 🙂

https://saberkraft.com/product/sabervolt/

https://youtu.be/nfQ0LJQ0CZ8

Sloganımız;
O döviz buraya gelecek !!

http://www.facebook.com/saberkraft
http://www.twitter.com/asaltek

BeğenFavori PaylaşYorum yap