Spotify haftada bir logout oluyor, offline moddayken giriş yapmaya çalışıncada tekrar giriş de yapmıyor. Mecbue uygulama verileni sıfırlamak zorunda kalıyorum. Haftada bir playlist indirmekten gına geldi başka başına gelen var mı, şifreyi de değiştirdim ama işe yaramadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Arda Zeytin @ardazeytin

  Daha anlamlı bir şekilde yaza bilir misin? Sorunu ben tam anlayamadım.

 • engnyldz @engnyldz

  başıma hiç öyle bir şey gelmedi ne masaüstünde ne mobilde

 • Otroligt @otroligt

  Bende de aynı durum var. Sorun şu basitçe anlatmak gerekirse. Spotify haftada 1 kez, tıpkı teknoseyir gibi oturumu otomatik olarak sonlandırıp kullanıcı adı-şifre ekranına atıyor. Telefonda da çevrimdışı kullanıyorsanız hiç bir şekilde log in olamıyorsunuz ve telefondan kaldırıp yeniden kurmak durumunda kalıyorsunuz. Bu da indirdiğim albümlerin silinmesine sebep oluyor. @ardazeytin

  • Arda Zeytin @ardazeytin

   Şimdi anladım. Uygulamaya ait veriler sıfırlandığı için yapıyor olabilir bunu. Offline durumunda belirli bir süreden uzun kalmamanız için önlem var korsan adına. Olayı başa döndürme olayı muhtemelen bundan ama kendi kendine çıkış yapma olayının XYZ Cleaner tarzı yada aynı amacı güden bir uygulamadan kaynaklanma ihtimali yüksek.

   Bazı temizlik tamir uygulamaları(cihazla dahili gelse bile) spotify çevrimdışı verilerini siliyor. Buna denk geldim. Albümlerim vs. sürekli kendi kendine siliniyor diye şikayetler vardı. Ben böyle fikir verince neden silindiğini anladılar. Bu tarz uygulamalardan da şüphelenin. Tabi hatanın uygulamanın kendinde olma ihtimali de söz konusu.

  • Otroligt @otroligt

   @ardazeytin Kullandığım tek temizleme uygulaması MIUI içerisindeki sabit temizleme programı. Siz de bir xiaomi kullanıcısısınız bilginiz vardır belki de. Acaba özel bir ayar yapmak gerekiyor mu bu yazılımda?

  • Arda Zeytin @ardazeytin

   @otroligt ben de kullanıyorum ama sorun olmuyor. Ancak ben çevrimdışı olarak günlerce kalmıyorum. O yüzden denk gelmiyor olabilirim. Temizleme yaparken listede spotify çıkıyorsa yanındaki tiki kaldırıp temizleyin. Yada bu olayı denemek için bir süre temizlemeyin. Yine de oluyorsa bu olay başka bir şey.

  • Muhammet UÇAR @haypurtiryading

   @otroligt temizlik ayarlarından Spotify'ı istisnalara almanız lazım yada silerken Spotify'ın tikli olmaması lazım. Temizlikte verilerini uçuruyor Miui.

 • reducto @protego

  Benim hiç başıma gelmedi. Belki bununla ilgili bir ayar vardır olabilir mi?

 • cengiz @cengiz

  1 hafta boyunca hiç intenete bağlanmıyor musunuz? Ofline moda almasanız daha mantıklı değil mi? İnternet olmadığında otomatik olarak offline'a geçiversin. Zaten müzikleri indirmişseniz dinlemek için offline moda geçmek şart değil.

 • Mesut Kahraman @vigilante

  Cleaner cache temizleyici cart curt tarzi bi programdan oluyo olabilir

 • Kanan_Jarrus @kananjarrus

  Hiç temizleme programı kullanmıyorum arada online da oluyorum. Uygulama verileri de olduğu yerde duruyor bakıldığında.