Xiaomi Mi Note 3 vs Samsung C7 pro. Sizce hangisini tercih etmeliyim.

Benim için batarya performansı ve ekran kalitesi çok önemli. Batarya 1,5 gün civarı idare etmeli. Ekranda parlaklık ve renk doygunluğu olarak hat safhada olmalı, samsungun amoledine güvenim tam ama xiaomi ekranları nasıl bilmediğim halde mi note 3 de cazip geliyor, ama ıps nihayetinde.

#akış #TeknoYardım

Compare Samsung Galaxy C7 Pro vs Xiaomi Mi Note 3 - Samsung Galaxy C7 Pro vs...

Samsung Galaxy C7 Pro vs Xiaomi Mi Note 3 comparison on basis of price, specifications, features, performance, display & camera, storage & battery, reviews & ratings and much more with full phone...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ömer Özgür @omc43

  Ekranı kıyaslayacak cihaz olmadığından bir şey demem zor. Pil kullanımına göre 1.5 gün gider. Hızlı şarj ile 30dk şarj etsen 2 güne tamamlarsın.

  Güncelleme durumu muamma. Xiaomi ne düşünüyor bu telefon için bilen yok. Global rom için 9.2 güncellemesi verilmedi örneğin. Herhangi bir bilgi veren de yok.

 • Cactus Man @cactus-man

  çok aman aman güncelleme manyağı bir insan değıilim, hali hazırda stabilse yeter bana ki zaten telefonu daha iyi hale getiren bi güncelleme görmedim ben. samsungun amoledine sempatim var biraz o yüzden xiaomi gibi bir markanın ips lcd ekranı beni mutlu eder mi bilemedim. Lakin lenonovun giriş seviyesi ips lcd telefonlarına baktım bi kaç yerde onların ekranını beğendim. huawei leri sevmiyorum mesela. xiaomi bunların arasında hangisine yakın acaba. Ekran benim için cidden önemli ama diger özelliklerde tatmin etsin istiyorum tabi 🙂

 • sawgent @sawgent

  Yıllarca Note serisi ile SAMOLED kullandıktan sonra IPS kullandım üç beş aylığına ve sonra yine AMOLED ekranlara geri döndüm Lenovo P2 ile. Değerini o zaman anladım. AMOLED artık ilk baktığım özelliklerden birisi. Note 8 ile de en iyi ekranlardan birisine geçip yoluma devam ediyorum.