internet sağlayıcılarının sitelerini şöyle bir gezeyim dedim de sanırım hemen hemen hepsi az da olsa yola gelmiş gibi. kendini ilk sıralarda ortaya atan kablonet bile şu an 24 mbps 150 gb AKN li bir tarife çıkarmış 49 liraya. hatta aynı tarife 25 mbps olanı var 59 liraya. olması gereken başından beri buydu. insanlar o kadar da aptal değiller.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • BraVe @brave

  Ama eskiden 59 liraya 50 mbps 150 GB AKN tarife vardı. Fiyatları sabit tutarak hızları yarıya indirdiler.

  • gitaran @gitaran

   şu şekil düşün; eskiden aldığın 3 mbps ye düşüyodu şimdi 16 ya düşecek. çok hız sevdalısı değilsen 25 mbps gayet iyi. ve 16 ya düşünce de sıkıntı çekmeyeceksin. bence bu şekilde olması daha iyi gibi.

  • BraVe @brave

   @gitaran Kotalı tarifelerden her şekilde iyi. Ama neden aynı paraya daha iyisini almak varken buna razı olalım ki? Ben yasadan önce tarifemi yenilemiştim. 50 mbps 250GB AKN + teledünya üst paket + sinema kanallarına 70 TL veriyorum.

 • Orcun @orcun

  O kadar çok tepki çektiler ki kablonet bile ayağını denk almak zorunda kaldı. Çünkü artık internet lüks değil, hizmettir. Sene 99 da evet lüks sayılabilirdi ama artık öyle değil. Birde internet artık hizmete kaydı evinde elektrik var mı ? gibi birşey yani olmaması demek elektriksiz ev gibi demek, bütün dünya ile iletişimin bir anda gidiyor. Devir değişti haliyle öyle mantık dışı şeyler yapmak artık zor.

 • Mustafa @mkyb

  50-60 liradan fazlası verilmez internet için zaten. Şu AKK kalksa aslında 24 megabit gayet yeterli.