Kişisel verimliliği ve zaman yönetimi açısından pomodoro tekniğini en azından 2 hafta süre ile uygulayıp memnun kalan oldu mu? Ayrıca kaç dakika çalışma ve kaç dakikalık aralar verdiğinizi de yazarsanız daha anlamlı olur. #Pomodoro

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hamdi @hamdi

  Sınav zamanlarında 30dk çalışma, 5dk ara şeklinde kullanıyorum genelde, faydasını da görüyorum. 4 sette 1 de 10-15dk ara vererek devam ediyorum

 • Özgür @ozgurg

  2-3 aydır uyguluyorum. Memnunum. İşim PC üzerinde olduğu için 5 dakikalık mololarda 5 dakika boyunca aralıksız hareket ettim. Bunu uygulamadan önce iş sonrası üzerimde ağırlık oluyordu, kaslarım ağrıyordu. Artık ağrımıyor, daha mutluyum ve devam ettiriyorum.

 • Mert Alkan @mertalkan

  ben denemeye çalıştım ama işimin yapısı gereği sürekli bölünüyorum. 25 dk boyunca bir şekilde mail, telefon, mesaj vs. gelmemesi çok zor. ama uzun sürecek bir işim olduğunda uygulamaya çalışıyorum. Uyguladığımda kesinlikle faydası oluyor.

 • arsenik @sha-2

  Ben de birkaç gün denedim ama biraz konuya odaklanamama problemi oluyor. Onlara çözüm bulabilirsem tam anlamıyla başlamayı düşünüyorum. Teşekkürler düşünceleriniz için.