Çizgi Tagem tanıtımına yardım etmek ister misiniz?

1999 yılından beri toplam 1,700 saat bilişim eğitim videoları, görsel eğitimler, ders sunumları, teknik teknolojik dokümanlar ve 10.000 soruyu Çizgi Tagem CloudCopy ismi ile buluta açıyoruz. Amacımız 200 kişi ile bunları paylaşarak toplamayı hedeflediğimiz 20.000 TL gelir ile 2016 yılında planladığımız eğitimlerimizi finanse etmektir.

Çizgi Tagem CloudCopy yanında tüm içeriği ve 10.000 soruyu harici disk ile de sunuyor olacağız. Harici diskimizi satın alanlar aynı zamanda 2 yıl boyunca bulu hizmetimize de abone olmuş olacaklar ve 2 yıl boyunca yayınlanacak eğitimleri de sistemlerine yükleyebilecekler.

Çizgi Tagem CloudCopy ve HardCopy içeriği düzgün tasnif edilmiş ve ayrı ayrı eğitimler şeklinde indexlenmiştir. Bilindiği gibi Çizgi Tagem'in hazırladığı tüm eğitimler, videolar ve teknik/teknolojik dokümanlar kopyalanabilir, dağıtılabilir veya internet ortamında paylaşılabilir. Bu hizmetimize ücret ödeyerek sahip olduğunuzda sizden bir ricamız var:

- Lütfen mümkün olduğu kadar kişiye eğitimlerimizi ve sınav sorularımızı ulaştırın.

Çizgi Tagem'e yardımcı olmak isteyen dostlarımızdan 200 kişiye sağlayacağımız bu hizmetimizi sosyal ağlarda ve forumlarda duyurmasını rica ediyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap