BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • HttPs @https

  Çok rahat çok profesyonel 😅

 • Tarık KAYA (38) @tarikkaya

  Abovvvv (Sonunda şu gifi atabileceğim uygun konu çıktı.)

 • H.Uğur ASMA @uykucuasma

  Demek ki kızı hiç sevmemiş. Hiç sahiplenmemiş. doğru belki kan bağı yok ve karısının onu aldatması da iğrenç ama o kızın bir suçu yok. O kız onu babası görüyordu. Şimdi kızın hayatı da mahvolacak. Yazık zor bir süreç .

  • Ronnie James Dio @ronniejamesdio

   Kendi kızın gibi büyütürsün ama o kadar çok dezavantajları var ki, annesini kovup kızı alamazsın, çünkü babası değilsin, anneyi de kabul etsen bir kez aldatan mutlaka yine aldatacaktir, bu stres ile yaşanmaz, yarın gerçek babası ortaya çıkıp kız üzerinde hak iddia ederse kazanır, bu stres ile de yaşanmaz. Hak iddia etmese bile hayatına girecek ikinci bir erkek ki bu kadının seni aldattığı adam, büyük sıkıntı yaratır. Adam en iyi yolu seçmiş bana göre.

   Bunun bin beterini belgeselde izledim. Adamın beş çocuğu var ve hiç birisi kendisinden değil, daha fenası beşinin de babası farklı kişiler. Adam bunun öğrenince kadını ve çocukları komple hayatından çıkarmış.

  • Ufkabakan @ufkabakan

   Adamda hep bu şüphe varmış ve bu sebeple kızı da çok benimseyememiş gibi düşündüm ben. Adamın hatası en başında daha bir kaç aylık hatta ilk bir kaç test sırasında, topuk kanı vs alınırken bu testi yaptırması olurdu.

   Aksi halde 3 yıl değil kız çocuğuna, kedi yavrusuna baksan böyle kovamazsın evinden. Hele ki bebekten çocuğa döndüğü, iş yükünün kısmen hafiflediği 3. yaşta, Baba-Kız ilişkinini çoştuğu yaşta... Çok zor bir durum. Bir yandan da @ronniejamesdio dediği gibi "Kızın kalıyor, sen def olup gidiyorsun bu evden!" diyemiyorsun. Çocuğu ayıramazsın anasından.