Mevcut bütçe yeter mi bilmiyorum ancak kesinlikle sadeleşmeye gidilmeli ofiste. Arkaplandaki taş görüntü ve televizyon göz yoruyor. Beyaz/kırık beyaz tonlarda bir arkaplan seçilse ve mümkünse duvar köşesi kiriş vs denk gelmese; açık bir mavi, kırımızı veya yeşil ile çok azıcık fon ışığı oluşturulsa ve LP pattern içeren veya tamamen basic tişörtler giyse göze hitabet artar. Oyuncu koltuğu gitse masa ve kısa koltuk (arkadan bir şey gözükmeyecek şekilde) gelse ve tablet masada olsa hiç fena olmaz. Biliyorum burayı okumuyor ama yine de söylemiş olayım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • mcm @saturasyon

    Birçok kanal bahsettiğin renk ve ışık düzenini kullanıyor. 20 dk boyunca en uzun ve en kısa dalga boyuna sahip renklere bakmak gözü daha fazla yoracaktır. Bence Teknoseyir'in görselliği kendine has kaldı.

    Dekoratif olarak farklılık yapılabilir, özellikle Haftalık Gündem Değerlendirmesi konusunda kesinlikle bir reji ihtiyacı var. Insert görüntüler vb kesinlikle eklenmeli. Zaten herkes podcast olarak dinliyor, aslında podcastti diyerek kolaya kaçmaktan vazgeçmek lazım.