Merhaba TeknoSeyir ailesi.
Yakın zamanda telefonumu değiştirdim. Murat Abi gibi seçimden önce hallettim, riske atmadım. Eski telefonum, Galaxy Note 20 Ultra boşa çıktı. Bazı ismini unuttuğum, Instagram'da karşıma çıkan ikinci elci ya da yenilenmiş telefon satan firmalar 15300 TL verdi.

Piyasası 18-19 bin. Telefonun garantisi devam ediyor, 29 Mart'ta almışım (Fatura ekte). 11 ay daha garantili ayrıca MediaMarkt'tan sınırsız ekran koruma aldım, istediğiniz anda gidip değiştirebilirsiniz.

Kutusu var, şarj makinası yok. İçinden çıkmadı galiba hatırlamıyorum, belki de çıkmıştır.

Telefondan çok memnundum fakat Apple ekosistemine geçtim, satmamın tek sebebi bu.

Telefonun fotoğrafları ekledim. Telefonu kılıfsız kullandım fakat her yerine koruma taktırdım. Telefon efsane yakışıklı olduğundan kılıfla bozmak istemedim bu havasını. Kalem çalışıyor, şarj bütün gün gidiyor hatta artıyor. Benim kullandığım şarj makinesi ve kablosuyla (Gücünü bilmiyorum ama Super Fast Charging özellikli bir adaptör.) 1 saat 15 dakikaya 0'dan 100 e şarj oluyor.

Kısacası telefonun çalışmayan ya da eksik çalışan hiç bir yeri yok.

Arka ve yan taraflarda gördüğünüz kusurlar, şeffaf korumanın kusurları. İsterseniz çıkarıp jilet gibi kullanırsınız ama ben hiç rahatsız olmadım. Hatta farketmedim bile. Ön taraf zaten koruma, istediğiniz zaman MediaMarkt'tan ücretsiz değiştirebilirsiniz. Tek şartları eski korumayla beraber gitmeniz, siz çıkarıp gitmeyin yani.

Telefon Bursa'da. İstediğiniz zaman gelip görebilirsiniz. Numaram 5078439646.

İyi akşamlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Dostum imei görünüyor onu kapat istersen, biri görür alır klonlar bu telefon da klon imei'den dolayı kapanır gider alan olursa sonrasında çok büyük sıkıntı çıkar.

  • Mustafa Göktuğ Yılmaz @goktug

   Abi IMEI nerede gördün? Kapadım bir fotoda ama başka yerde de mi var ben bulamadım.

  • Orcun @orcun

   @goktugy Fatura resmi eklemişsin ya orada açıklama kısmında yazıyor. 😀 Bu arada easycep'e mi baktın ? o ön teklif tutarını bu arada çok nadir veriyorlar. Birde 3 iş gününde alırsan başka 1 iş gününde alırsan başka fiyat veriyorlar 13 lere kadar düşürüyorlardır. Baya uyanık bir firma, bunu yollasan büyük bir ihtimal denilecek ki sana '' KARDEŞ BUNUN BURASINDA BÜYÜTEKÇE BAKTIK BİZ USTADA MİKROSKOPLA BAKTI ÇİZİK VAR 10 VERELİM '' diye teklif edecekler çok ölücüler. İşte içinde '' KARDEŞ BUNUN ADAPTÖRÜ YOK YA, BAKSANA ŞU KABLOSUNU TUTAN METAL BAĞ YOK O, KİTAPÇIĞI DA EKSİK GALİBA YIPRANMIŞ '' gibi gibi saçma salak şeylerle iyice öldürecekler bilgin olsun.

  • Mustafa Göktuğ Yılmaz @goktug

   @orcun Aynen biri easycep'ti. Hatta biri satış fiyatı ayrı, takas fiyatı ayrı verdi. Heralde easycep'ti. Faturadaymış, çok şaşırdım ve kaldırdım. Teşekkürler uyarı için.

 • KRAK3NN @passenoir

  Piyasa derken siz tam olarak hangi piyasaya baktınız acaba? Ben piyasayı ortalama 14-15k civarında gördüm, ki 12k civarına yurtdışı cihazlar da var kayıtlı olarak

  • Mustafa Göktuğ Yılmaz @goktug

   1 yıl garantili cihazlara bakmıştım piyasa bu gibiydi. Kayıtlılara bakmadım tabi. Fiyatta yazmadım zaten piyasa neyse ona vereceğim.

  • Orcun @orcun

   @goktugy Bu arada bu note 20 ultralarda yurtdışı olanlarda snapdragon 865 5g olan modeli. Samsunglara server imei kayıdı oluyor, server demelerinin sebebi de odur mesela. Öyle olduğu için imei kayıt derdi yok. İster güncelle ister sıfırla içindeki imei de uçmuyor bu arada. Baya fabrikasyon imei bu server kayıt. Tabi normalde exynos 990 çipsetlilerin garantililerin piyasasını bu baya düşürüyor. Piyasası kaçsa o fiyata sat zaten. Bazen eayscep gibi yerler elden alıyorlar, mağazalara stand kurmuşlar öylede teklif alırsan direkt ver bu arada.

  • Mustafa Göktuğ Yılmaz @goktug

   @orcun Tamamdır. Sağ ol bilgiler için, bende server kayıt ne diyordum..