Geçenlerde Acer Swift 3 SF314-511 EVO modeliyle alakalı bir inceleme yayınlanmıştım. Uzun kullanım sonrasında bir iki güncelleme yapmak istiyorum.

Ekranla alakalı şöyle bir uyarım olacak. Tazeleme hızı 60Hz standart ama tepkime süresi biraz düşük. Oyun vs. oynanmak istenirse ghosting olayı oluyor bir miktar. Eğer yüksek tazeleme hızı ve düşük tepkime süresi olan monitörlere alışıksanız gözünüzü bir miktar rahatsız edebilir. Bunu göz önünde bulundurmalısınız. Normal kullanımda ve dizi/film izleme gibi senaryolarda rahatsız etmiyor.

Şöyle bir not eklemek istiyorum hem performans, hem de ısınma durumuyla alakalı. Test amaçlı Battlefield 4 oyununu kurdum ve denedim. 1080p'de medium ayarlarda 50-60 FPS ile oynatıyor ve işlemci sıcaklığı 60-65 derece civarında seyrediyor. Rahatsız edici bir fan sesi de bulunmuyor.

Birkaç hafta önce uzun araştırmalar sonucunda

Birkaç hafta önce uzun araştırmalar sonucunda Acer Swift 3 SF314-511 i7 EVO modelini satın almıştım. Bu modelin detaylı incelemesini göremediğimden en azından kullanım deneyimlerimi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap