Merhabalar. Kişisel internet sitem http://www.barisozkok.net de geçici sorun oluştu. Yaptığım araştırmada hostingimin bulunduğu isim tescil.net in serverlarından kaynaklı bir soruna rastladım. Şahsi sitemin ve Türkiye kaynaklı pek çok sitenin açılmama sebebi budur. En kısa sürede düzeleceğini umud eder anlayışınız için teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Paralelport @paralelport

  @hkellecioglu diye bir dostumuz var, yardımcı olabilir 🙂

  Evet ns1 ns2 diye adlandırdıkları DNS sunucuları dahil kendi sitelerine de erişilmiyor.

  Ya isim tescilini başka yere taşıyın ki 2015 yazına kadar verdiğiniz para neyse yanar (dert değil bence) onların DNS sunucusunu kullanın ya da başka bir bağımsız DNS isim sunucusu bulun. Ücretsiz ve güvenilir şu an ne var bilmiyorum, bilen yazabilir.

  • Barış Özkök @baris_ozkok

   Bu seneye kadar hiç sıkıntı yaşamamıştım. Ama neden se bu sene bikaç kez böyle sıkıntılar yaşadım. Dediğiniz gibi daha 1 senelik hostingim var. Şimdi halledilmiş görünüyor. Ama daha da sıkıntı yaşarsam geçeceğim. Sadece şahsi sitem değil, 6 adet daha domain ve hostingim var. Yani toplayınca yekün ediyor 😀

 • Fırat Duran @firat_duran

  Barış abi isimtescilden uzak dur 😀 Kendi sitem varkende çok sorun yaşamıştım orda. SMF forum sistemim günde 50 defa hacklenmeye başlamıştı. Adamlara mesaj atıyorum bizlik sorun yok dosyalarınızı kontrol edin oldu. Bakıyorum dosyalara tarıyorum. FTPden herşeyi pcye yedekleyip ftpye sıfır smf dosyalarını atıyordum gene aynı...En son yeter dedim GoDaddy geçtim 1 kere bile hacklenmedi site 😀 Üstelik aynı dosyalar.

 • mucakaleyn @mucakaleyn

  Hocam yıllarca ceremesini çektim bu Türk Hosting firmalarının.. Uzun lafın kısası; Mediatemple.net derim başka da bir şey demem..