#SHARKOON #Kasa 347 liraya düşmüş #itopya üzerinde. Kasa ihtiyacı olan değerlendirebilir.

#indirim https://www.itopya.com/sharkoon-rgb-lit-200-tempered-glass-usb-30-mid-tower-kasa/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Hasan Yılmaz @coolnquiet

    Güzel kasa ve bedava gibi bir fiyatı var. Evde henüz dolduramadığım bir kasa olmasına rağmen hoşuma gitti, alasım geldi. Desenli ARGB ön temperli cam, yandaki RGB ışık ve RGB fan, tek bir USB 3.0 gibi saçmalık olmayıp, 2 tane USB 3.0'a ve yanında bir USB 2.0'a yer verilmesi, ön ve üstte toz filtreleri, üste radyatör kurulumu için kasanın üst duvarı ile anakartın arasının açılması ve üst radyatör fan deliklerinin yana kaydırılarak anakarttan uzaklaştırılması gibi çok hoş detayları olan bir kasa. İhtiyacı olan kaçırmasın.

  • anıl @anil_

    Temperli cam sıcaklık için kötü değil mi? Sanki öyle bir yazı görmüştüm. Mesh kasalar daha avantajlı idi diye hatırlıyorum. Fiyat avantajı olabilir burada, ona bir şey demiyorum tabii.

  • greench @greench

    Bu markanın başka bir kasasını kullanıyorum. Micro atx boyutta satılan kasalar içinde fiyat olarak en uygun olanıydı. Malzeme kalitesi tasarım beraberinde gelen parçalar gayet iyiydi. Daha düz tasarımda kasa sevenler icin önerebileceğim bir marka. Bende ışıklandırma ve pencere olayı yoktu. Bu iki konuda bir fikrim yok bu yüzden.