Bu iş görür mü sizce? İndirim gerçek gibi. İstediğim özellikler mevcut. https://www.hepsiburada.com/decofis-melodi-fileli-yonetici-koltugu-antrasit-renk-metal-ayak-p-HBV00000V3VWH

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Vefa @buff

  Bende bundan var, önceki duruma atacaktım öneri olarak ama n11 den bakmıştım fiyatı 700 göründüğü için atmadım yorum olarak. Neyi merak ediyorsan sorabilirsin.

  • Emre @emre64

   Fiyatına göre kalitesi 😂 500 lira şu an. Herhangi bir problemi var mı?

  • BlueFear @bluefear

   Fotoda oturma kısmı düz. Eğim sıkıntısı var gibi. Linkteki yorumlarda da birisi yazmış zaten. Siz ne dersiniz?

  • Vefa @buff

   @emre64 Masa sandalyesi yerine kullanışlı evet ama çok fazla kaliteli diyemem. 6 ay olmadı kullanalı tabi. Kumaşı yapısı sağlam ama oturduğum yer sağlam değil sağa sola oynuyor. Kolçaklar kilitli değil tırtıklı yapıda bazen kalkarken kollarından tutup çekerken lap diye geri gidiyo ama çok problem değil. Ayağı biraz garip. İleri geri giderken ayak pervane gibi dönerek oynuyor sağa sola. Nasıl anlatsam bilemedim ama sağa giderkende hepsi birlikte saat yönünde dönüyor sola giderkende. İleri giderkende saat yönünde dönerek hareket ediyor geri giderkende. Kafa desteği önemliydi benim için o yüzden tercih etmiştim ama kafanı koyduğun yer biraz sert o yüzden bişey bağlayarak kullanıyorum ben. Masa sandalyesinden sonra tabiki duruşum değişti buna geçtikten sonra. Malzeme kaliteside çok güzel ama biraz işte oturduğum yer biraz zorladığımda sağa sola eğiliyor bir de garip ayak yapısı yüzünden hareket ettirmek çok ta kolay değil. Emsalleri de bu şekildedir eminim ama bunun artısı malzeme kalitesi çok iyi. Ben tercih edilir diyorum emsallerine göre.

  • Vefa @buff

   @bluefear Oturma kısmı düz evet ama rahat. Yukarda yazdığım sorunları var. Ben derin sandalye seviyorum bu benim için ortalama bi sandalye o yüzden dizlerime çok yakın gelmiyor biraz erken kesiliyor derinliği bana biraz kısa geldi tabi tercih meselesi. Ucuna doğru biraz yukarda olsun isterdim düz olmasındansa bu biraz aşağıda kalıyor gibi. Bu yüzden seni tam içine gömmüyor da biraz otur oturmayacaksan kalk der gibi 😀

  • Emre @emre64

   @buff Aynı sorunlardan bahseden çok olmuş hocam, bir de yorumlarda belirtilene göre bazılarında vidalar eksik geliyormuş, vida delikleri de sıkıntılıymış. Şu fiyata daha iyi bir alternatif bulabilir miyim merak ediyorum.

  • Emre @emre64

   @buff Bunun arkaya yatma ve sabitleme özelliği var mı? Görsellerinde iki kol mevcut.

  • Vefa @buff

   @emre64 Bana fazla bile göndermişler. Telefon açıp sorduk şemada sıkıntı vardı vidayıda sordum telefondayken bazen fazla gönderiyoruz dediler. Eksik çıkarsa yolluyolardı galiba öyle dediğini anımsıyorum. Belki vidalar zamanla gevşediği için oynuyodur ilk zamanlarda oynamıyodu çünkü. Fiyatına göre güzel ama kardeşimdeki kafa desteği olmayan sandaylesi kafamı yaslamadığım zaman çok daha rahat ettiriyor. İlla kafa desteği olsun demiyorsan daha ucuza daha konforlu olanları da var. Ucuz marka önermem özellikle Türksit'in yorumları çok kötü olduğu için direk ele kafandan.

  • Vefa @buff

   @emre64 Var arkaya yatıyo istediğin açıda sabitleyebilirsin.

  • Emre @emre64

   @buff Kafa desteği olsun istiyorum da olmayan ve daha konforlu olduğunu bildiğiniz model var mı?

  • Vefa @buff

   @emre64 Şuanda baktım da bulamadım ya. Adore markaydı onu hatırlıyorum sadece.

  • Emre @emre64

   @buff 500 lira verip pişman olmak istemiyorum ya 😀 Oturma kısmının düz olması problem mi? Bir de kolçakları sabit durmuyor sanırım dediğiniz gibi. Başka bir alternatif olsa çok iyi olacak 🙁

  • Vefa @buff

   @emre64 Bilmiyorum kişiye göre değişir. Benim için oturma kısmı önemliydi bunun aynısının farklı markalısı (Seduna Thunder) vardı sadece oturma yeri daha pofuduktu onun ama fiyat farkı yüzünden bunu aldım bu da gayet yumuşak ama pofuduk olmadığı için seni içeri gömmüyor sadece bu eksi olarak sayıyorsan bu. Kolçaklarına kilit varmış gibi yanına düğme yapmışlar ama işlevsiz. Sürekli basıp duruyorum rahatlatıyor insanı 😀 Kolçaklar sabit duruyorda biraz güç uygularsan ileri geri gidiyorda normal işlevini sıkıntısız bi şekilde gerçekleştiriyo durduk yere ileri geri gitmiyo tabi. Bilgisayar başında çok oturuyosan bu koltuklar önemli bence. Ben şahsen sandalyeden kurtulmak için buna geçtim duruşum çok bozulmuştu. Düzgün bişey almak istersen 1200₺den felan başlıyor fiyatlar. Bu fiyata kadar hepsinin bi eksisi oluyo. O yüzden çok kafaya takmadım aldım şahsen kullanıyorum olması gerektiği kadar bi eksiği yok. Ucuz bişey alırken zaten olması gerektiği kadar olması bi artı sayılıyor malesef. O yüzden olumlu diyebilirim. Çok kişisel bişey olduğu için de kesin bişey demem yanlış olur. Yorumlara da çok kafayı takma.

  • Emre @emre64

   @buff Bütçem olsa gidip IKEA Markus alacagim ama çıkmıyor işte o kadar 😂 Doğru diyorsunuz bu aralıkta hepsi olduğu kadar ama almışken en iyisini seçmek istiyorum. Gerekirse biraz oynatırım aralığı.

  • Vefa @buff

   @emre64 Biraz daha vermeyi düşünüyosan Seduna Thunder modelini önerebilirim. Kaliteli bir marka algısı var genelde. Araştıracaksan ona bak.

  • Emre @emre64

   @buff Onun yorumlarına baktım hocam decofis'ten çok da farklı değilmiş.

  • Vefa @buff

   @emre64 Bu attığını kesinlikle almazdım bi kere deri sevmiyorum. Kafa desteği yok ve arka tarafı dümdüz bel desteği yok yani. Hiç tercih edeceğim model değil 😀

  • Vefa @buff

   @buff Bi dahakine alacak olsam biraz daha verip Seduna alırdım ama onu söyliyim.

  • Emre @emre64

   @buff alıyorum ben bunu ya 😀 Seduna thunder pro ile aralarında fiyat farkına değecek fark yok 260 lira daha pahalı seduna.

  • Vefa @buff

   @emre64 Bi dakka ya sen atınca farkettim benim kullandığım star olanmış melodi olan değilmiş ki 😀 Hay Allah 😀 İkisi arasında sanırım başlığı oturma koltuğu ve koltuğunun boyutu şeklli farkı vardı aslında bayağı yerde farkı var. Çok pardon ya karıştırmışım iki modeli 😀 Tüm yorumlarım Star için geçerli 😀

  • Emre @emre64

   @buff Ben de star aldım zaten 😂 IKEA Renberget alacaktım 60 lira nakliye ücreti istedi 😂 Aslında hiç içime sinmiyor bu koltuklar ama belim ağrıdı mutfak sandalyesinden. Bir sakatlık çıkacağına dandik malzeme olsun benim olsun. Teşekkür ederim ilgin için.

 • black @eksantrik

  Herkese Mobilya Fileli Makam Koltuğu alalmıştım. Bu da ona benzer ürün gözüküyor. Oturma bölgesindeki sünger ince olabilir bilginiz olsun.