Aranızda Turknet'de YAPA alt yapısından VAE alt yapısına geçiş yapan oldu mu? Eğer olduysa müşteri hizmetlerini bu işlem için nasıl ikna ettiniz? #turknet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hamdi @hamdi

  Hiçbir şekilde geçiş yapmıyorlar. Boşuna uğraşmayın. Anca iptal edip, yeniden abonelik almak istediğinizde Yapa doluysa Vae ye geçirirler ama yer açılır açılmaz tekrar Yapa ya çekerler.

 • Mustafa @uaee

  Ben geçtim, online işlemlerden Paket/Tarife Değişikliği kısmından kayıt açın ve durum anlatın.VDSL altyapısı kurulmuştu, kayıt açarak YAPA ADSL’den VAE VDSL’ye geçtim.

 • ad33p @ad33p

  --Şimdi paylaştığınız iletiyi okudum da neredeyse aynı durumdasınız, kuzein de 6-7 mbit alıyordu ve ona da önce direndiler sonra geçirdiler.
  Ben kuzenimi Türknetli yapmıştım, 35mbit Vae ile başladılar sonra bir gün hızımız çok az dedi. Baktım online işlemlere 7 mbit Yapa olmuş. Müşteri hizmetlerine yazdım (aşağıda ekran görüntülerini ekledim) önce işte hattınızın alabileceği maksimum vs dedi kaydı kapattı geri açtım. Ben de eğer çözülmezse hattı kapatacağım dedim. Bir iki defa Telekom ekiplerine arıza kaydı bıraktılar. Sonra düzelteceğiz ama yeni satış ve numara verilecek dedi. Ben de tamam dedim düzelttiler. Fazladan bir fatura vs çıkmadı.