Roborock S6 almayı düşünüyorum. Kullanan, şikayeti veya önerisi olan var mı? #roborock #robot #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Özkan Tokgöz @12ozkan123

  @oktayh daha yeni aldı da aynı seri mi bilmiyorum dün kurduk evi geziyordu

 • mcb @mcb

  s5 modelini kullanıyorum ben. ev eğer çok kalabalık bir ev değilse çok iyi iş çıkarıyor. yapmanız gereken tek şey yerdeki kabloları vs. takılacağı şeyleri ortadan kaldırıp temizle tuşuna basmanız yeterli. o kafasına göre takılıp size telefondan gösteriyor nereleri temizlediğini. yine uygulamadan girmesini istemediğiniz yerleri işaretlemek çok pratik. yine değiştirmeniz gereken parçaları uygulamada gösteriyor. hepsi de çok kolay çıkıp değişiyor. paspas konusunda ise şöyle bir siliyor diyebilirim. kendinizin vileda yapması gibi olmaz ama ev zaten öyle bir temizleniyor ki şöyle bir silseniz de yetiyor. evdeki miele süpürgeyi açmaz oldum artık. o derece pratik. piyasada irobot haricinde bir rakibi de yok bence. özellikle akıllı navigasyon konusunda belki de en iyisi.

  • Koray Üstüner @korayus

   Çok teşekkür ediyorum, ürünü haftaya kesin alacağım. Ev kalabalık değil, her gün toz alsın vileda yapsın olabildiğince. Hangi yedek parçayı almamı önerirsiniz?

  • mcb @mcb

   @korayus yedek parça olarak hemen bir şey almanıza gerek yok. Zaten uygulama söylüyor ne zaman değiştirmeniz gerektiğini de. Ana fırçası, yan fırçası, mob bezleri, hepa filtresi, mob başlıkları değiştirilebiliyor. Hemen hepsinden (yan ve ana fırça hariç) kutuya yedek koymuşlar. Eskidikçe değiştirirsiniz. Set halinde de satılıyor. Çok da uygun yedek parçaları