Vestel 49UD8200 49'' 123 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Fiyatları

En Ucuz Vestel 49UD8200 49'' 123 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV fiyatları Cimri.com'da. Online alışveriş sitelerinin fiyatlarını Cimri.com'da kıyaslayın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Nostromo @nostromo

  Fiyatı gayet uygun. Bu paraya bim, a101 den Hi level, Axon filan almaktan çok daha iyidir. En azından bildiğimiz bir marka

 • zatisahaneleri @zatisahaneleri

  Ben aileme aldım bunu. Fiyatına göre iyi bence. Yalnız karma panel kullanılmış. Yani Va panel de denk gelebilir IPS de. Ben 1 ay önce aldım. 20 gün sonra bozuldu 🤣 1 ay içinde bozulduğu için yeni TV gönderdiler.(kablosuz bağlantıda sorun çıktı TV kendi kendine açılıp kapanmaya başlamıştı) İlk gelen TV Va paneldi. Değişimden gelen IPS. Biz daha çok uydu kanalları izlediğimiz için IPS olanı daha çok beğendim. Diğerinde renkler biraz daha soluktu ama film izlemek de onda daha zevkliydi. Rengi, sesi, parlaklığı falan benim 2017 Sony'nin çok da gerisinde değil. Akıllı özellikleri de fena değil. Netflix, blu TV, puhu TV, Digitürk play falan var. Ben netflix ve puhu TV'yi kullanıyorum. Benzer fiyatta full HD TV sattıklarını düşünürsen bence alınır. Yalnız alırken satıcıya kurulumun ücretsiz olup olmadığını sor. Çünkü eğer vestelin anlaşması yoksa kurulum ücreti alıyorlar. Ücret servisten servise farklı oluyormuş. Bizim burada 75 lira mesela. Bir de vestelin WhatsApp hattı falan var kurulum ve arıza kaydını oradan oluşturdum çok pratik geldi. Şikayetvar a bir şey yazdığında da hemen arayıp ilgileniyorlar. Tabi gönül ister ki 20 günde bozulmasın da hiç uğraşmayalım.

  Va panel: Samsung üretimi
  IPS panel: LG üretimi şeklinde bilgi buldum internette.

 • TongYabguHan @tongyabguhan34

  Bende bunu almaya niyetleniyorum bu ara. Arka odaya alacağım arada Netflix vs bakacağım. Alacağım gibi duruyor. Alırsanız benden önce yorum beklerim hocam.

 • Joe @joe

  Vestelin sevdiğim yanı menüsü, kanal geçişi,sıralama olayı vs çok kolay. Bir de input lagı baya düşük.

 • Efe @efe

  Bende ud8460 olan modeli var, memnunum.

 • alaria @alaria

  Hocam kanal geçişleri nasıl uzun mu?